Tayt veya şort önerileri

Scudo

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@çağatay_çankaya evet öyle bir fikir yok değil almayı düşündüğümüz gözlük için uygun UV lens buldum bir arkadaşım ile.Aynı tip gözlüğü zaten kasası ile beraber türkiyede 120den aşağı görmedim sonucunda bana lens kısmı önemli :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Oakley camlarının en alt versiyonun140₺ başlıyor modele ve ozelliğe göre değişiyor. Valla 100₺ ye uv filtreli ve polarize camlı spor modeller var

hamidgf

Üye
Tepki
41
İsim
Hamid Fidan
Bisiklet
Dahon
@Uğur Can S.

Genelde giro, bell önerileri ile karşılaştım kask için 150 liraya çok rahat gözden çıkartırım limar - catlike ın giro ve bell e göre kalitesi hakkında bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim.

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
beyler bir akıl verseniz ya..:hihi: şu kasklardan birini seçeceğim hangisi olmalı sizce? giant marka var bisiklette bayağı kalite fakat kask için hiçadı geçmiyor forumlarda, fiyatı da çok çok ucuz, limar evet çok iyi fakat bu model nasıldır? 40 $ vereceğine paylaştığım diğer düşük alternatifler alınmaz mı en sondaki de ce sertifikalı filan..lütfen bi yardım edin :kötü::kötü::kötü:
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

evet ne diyosunuz arkadaşlar? hiç uğraşmayıp decathlondan bell crossfire mı alsam 80 küsür tlye? yada tchibodaki şu ledli olanı?

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@hamidgf gerek Google amcadan yada youtube Dayı'ya catlike yazman yeterli. özellikle youtube'a yaz derim testler vs var.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Bisiklet Kasklarında fiyat arttıkça güvenlik değil konfor, kullanışlılık, aerodynami , hafiflik vs artıyor. Dolayısıyla öncelik güvenlikse Eu onaylı her kask işini görür. Ek olarak enseden ayarlı bir kask seçersen Allah korusun bir kazada kask kafanda daha stabil kalır ve daha iyi korur.

Tepki
19
Bisiklet
Mosso
Ben size Ked Alman marka Mtb Kaskını öneririm.Arkadasında Reflektörü mevcut.(link)

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
@Ozan k. teşekkürler.. ense ayarı olayını bilmiyordum iyi oldu.:)

@AhmetArslan
neden desem:)

arif ekici

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Salcano
Ben de kask alacağım ama doğru düzgün bir şekilde mağazaları ziyaret etme şansım olmuyor. Bu yüzden Decathlon'un sitesi üstünden almak daha uygun görünüyor ama ölçü sorunu yaşayabilirim belki. Böyle bir durumda herhangi bir Decathlon mağazasında değişim ya da iade yapma şansım olur mı?

kursatihtilali

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Kürşat ERSOY
Bisiklet
Carraro
Arkadaslar bisikletcide moon marka kask var 35 tl ye indirdi nasildir?

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
@AhmetArslan ama testlerde 2.5 puan almış iyi bir kask ama çok iyi bir model değil

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çamaşır makinasını bile internet aldığım halde giyimle ilgili ürünlerin internetten alınmasına pek sıcak bakmıyorum. Mesela hafta sonu Decathlon'daydım. Sırayla en pahalıdan ucuza doğru tüm kaskları denedim. İlginçtir ki denediğim kaskların pahalı olanlarında, başın tam üstüne gelen kısımlar istisnasız hepsinde acıtıyordu ve rahat değildi.

Linkteki ürün ucuz fiyatına rağmen hem başıma çok iyi oturdu hem de çok rahattı. (link)

Tepki
19
Bisiklet
Mosso
@tanchu testlerine bakmadım.ama birazda paraya bakıyor.bisikleti aldıgım yerden önerdiler banada :)

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba herkese iyi akşamlar iyi forumlar.Bir kaç gün önce DH full face kask aldım ve bunun için bu kasklara uygun gözlük bakıyorum.İlk başta çinden alıp lensini değiştirmek vardı aklımda ama sonradan gene TR fiyatlarına geldiğinden vazgeçtim şuanda maksimum 100TL ye kadar çıkabiliyorum fakat 123 liraya scoyco g04
(link) aynısından 123tlye buldum bir arkadaşım ile birlikte alacağız hem ona hem bana
buna benzer daha uygun bir model bulamadım.Birde şunlar var
(link)
(link)
decathlondaki üründeki videoda s1,s2,s3olarak hava şartlarını ayırdığı için biraz tereddüte düştüm s2 ve s1 modelini alırsam faydası olmaz mı?Onun için bu tip gündüzleri kullanabileceğim gözlük önerisi olan veya konu hakkında yardım edebilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

ciftlan

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Mosso
Merhaba. Ben de fdj.fr askılı tayt var. Su an decathlon'da indirimli satılıyor. Tavsiye ederim.

Arkadaşlar, hafif kilolu olduğum ve kişisel sebeplerle taytin üzerine eşofman altı giymek istiyorum. Bilekleri dar, clima cool gibi bi kumaş teknolojisine sahip, nefes alan, tayt gibi yapışmayan ama şalvar gibi de bol olmayan, herhangi bi marka pantolon(çok pahalı da olmasın :)) arıyorum. (Reebok pw3r çok güzel ama bulamadım). Şimdiden teşekkürler.

Üstteki entri tavsiye almak için yazılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: emre0x5d

emre0x5d

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Aynı tavsiyeyi ben de bekliyorum :)

Askılı Tayt 700 var decathlondan aldığım. Böyle bir şey giysek üzerine, ya da şort tarzı, çok mu sıcak olur?

Aslında ilk olarak sırf bu amaçla "liner" denen içten giymelik tayta baktım. Malesef stoklarda benim beden kalmamış.
(link)