Tayt veya şort önerileri

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.493
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vallahi helal olsun. Kırılma garanti kapsamında değil şeklinde belirtip konuyu kapatabilirlerdi. Son zamanlardaki yoğun Türkiye siparişleri de etkili olmuş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: uslsy ve sccetin
Scudo

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
664
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tabi firmaya helal olsun da, zaten gozlugun basina kirilma disinda ne gelebilir. Bunu garanti kapsamina her turlu almalari gerekir. Gozluk yeterince esnek degil gibi bir sonuc cikartiyorum ben veya sogukla birlikte esneklik zayifliyor. Turlu analiz yapilabilir. Aslinda cok basit bir sekilde gozlugu gozume takarken catladi.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.493
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mesela çizilmez dedikleri cam çizilebilir. Sap kısmı yerinden çıkabilir. Burun desteği düşebilir. Yaklaşık 22 senelik Miyop Çetin'den bilgiler. Çatlayan, kırılan gözlüğümü asla garantiye sokmadılar. Biz sizin düşürüp kırmadığınıza inanıyoruz ama firmalar o şekilde bakmıyorlar olaya.

Yüzünüzde maske varken gözlüğü takarken sap kısımları gereğinden fazla zorlanıyor (Sapları maskenin içine sokmaya çalışırken) Saplar dayanıklıysa bu şekilde takarken en zayıf bulduğu yerden çatlamış olabilir. 2 adet XLC gözlüğümün sapı bu şekilde kırıldı.

• Beğen
Tepkiler: uslsy ve MakRo

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fırat İler

Valla adamlara helal olsun. Sana da geçmiş olsun. :)

Şu firma bi bana müşteri memnuniyeti yapmadı. Dedim size bir sürü müşteri kazandırdım hediye gönderin. Göndermediler. :D

• Hahaha
Tepkiler: Özcan

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar DHL mesaj atmış
Gümrük Çekim Evraklarınızın Hazır Olacağı Tarih ve Tahmini Saat:
22.02.2019 09:30

demiş ama ekte herhangi bir doldurulacak belge göndermemiş ( Sadece Ürünün faturasının resmi var). DHL ile olan işlemler hakkında bilgi verebilecek var mı? Teşekkürler.

mertgulkokan

Forum Demirbaşı
Tepki
887
Bisiklet
Ghost
50 tl ye forma alıp kendini firma sahibi sananları kınıyorum
Eskiden ne güzel seriler vardı 1 tane bile forma alabiliyordum
Variant serisi taytlar falan efsane idi
Şimdi siteye giriyorsun sadece 3 boyutlu model var fiyat bile yazmıyor
Sora haklı alın sizin gibi kitleye bu yakışır demişler
Çamur lekesi çıkmadı diye 50 takla atan adamlar oldu burada yazık çok yazık

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnsanların düşünce yapısına hayran kalıyorum...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Büyük oyunu görmüş birileri.
Sora çamura kızmış ve hizmeti kısmış. :harika:

Superevo

Daimi Üye
Tepki
340
İsim
Arif
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuya objektif olarak baktığımızda birisi çıkıpta aşağıdaki gibi bir yorum yapsa ve bunu alalen duyurmaya çalışsa siz ne yapardınız ? Sunduğunuz hizmet karşılığında verdiğiniz fiyatlar piyasanın altında ve ürünler kaliteli . Bunu bence üretici olmadığımız için biz empati yapmak adına şöyle düşünebiliriz bisikletimizi yada bisiklet parçalarımızı 2. el olarak satıyoruz. Fiyatlarını piyasanın altında yazmışız birileride ilanımıza yorum olarak bu tarz yazılar yazıyor ne yaparsınız ? Ben bu soruya cevap verecek olsam ya ilandan kaldırmak yada fiyatı yükseltmek derdim.
Fakat burada şu durum ortaya çıkıyor fiyatı yükseltirsem bu tarz yorumu yazan kişiler dışındakilere haksızlık etmiş olurum. İlandan kaldırırsam satmazsam daha adil olurdu. Sora Tekstil benim şahsi fikrim ve görüşüm olarak doğru olanı yapıp site satışı tek satıştan çıkmıştır. Özel üretim ve toplu imalat olarak devam etmesi kendi açısından en doğru olandır. Telefon numaralarından aradım ve görüştüm Girayhan Bey çok olumlu birisi gibi geldi bana minimum 5 adet yaptıklarını ama şahsi olarak satın alımlarda 3 kısa kol 2 uzun kol şeklinde yardımcı olabildiklerini ve tek tek almaktan daha uyguna geldiğini belirtti yani rakamsal olarak veri vermek gerekir ise 5 adet tamamen özel üretim bisiklet formasının 325TL olduğunu öğrendim.

Fiyatlarla bu kadar oynayan başka bir firma daha görmedim. 20 gün içinde aynı ürünün fiyatı 74, 99, 119, 114 TL arasında sürekli değişti. Tam bir tokatçı ve dolandırıcı ahlâkına sahipler. Serbest piyasa da nereye kadar?

• Beğen
Tepkiler: Özcan

hasanerdem

Üye
Tepki
13
İsim
Hasan Erdem
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kadir KARADEMİR
444 00 40 arayın telesekreter cıkıyor 5 tuslayın gumruk dept gorusmek ıstedıgınızı belırtın tekrar tele sekreter cıkıyor orada tam hatırlamıyorum kategorı 3 kapsamında dıye soyledıgı tusa basın cıkan kısıye kons numarasını verın gerı kalanını konustugunuz kısı sıze tarıf edecektır.

• Beğen
Tepkiler: Kadir KARADEMİR

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hasanerdem
Teşekkürler dostum. Hallettim :)

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.416
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhaba,

kargo ücreti ne kadar oluyor bilginiz var mı? 121 liralık gözlük için ücretsiz kargo yok sanırım.

hasanerdem

Üye
Tepki
13
İsim
Hasan Erdem
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@makaram

Ne yazıkkı 7 euro kargo bedelı cıkıyor ucretsız kargo bellı bır degerden sonra oluyor onlarda fıyatı yuksek olanlar.

• Beğen
Tepkiler: makaram

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hortlatıldınız çünkü yeni konu açmak istemiyorum. Arkadaşlar aşağıdaki taytı aldım. Sizce nasıl? Öneriyordu yabancı kaynaklarda.
(link)

Atknyzc

Üye
Tepki
0
İsim
Atakan
Arkadaşlar ortalama 167 boy ve 57 kiloyum hangi beden almalıyım? AliExpress cervello taytlar nasıldır?

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Atknyzc
Her taytın kendine göre ölçüleri vardır. Bütçeni, askılı istiyorsan göğüs kısmını ve gövdeni ölç. Bacak kalınlığını da ölç. Ona göre önerelim.

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
aliexpress ürünlerinden cheji markasını tavsiye ederim. pedi ve kumaşı kaliteli

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.230
Bisiklet
Mosso
Forumdan @danceros 'un tavsiyesi ile (link)ı aliexpressten aldım henüz elime ulaşmadığından yorum yapamayacağım. ayrıca merak edip birde (link) satın aldım elime ulaşıp denediğimde bu mesajı editlerim.