Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Taraftar Grupları

En iyi taraftar

• Çarşı

• Fener1907

• Ultaraslan

• Texas

• Toplam katılım
    17
Scudo
*************************** bisikletle alakasız konular açmakta üstüne yok

@boreas

Yönetici sıfatımdan bağımsız olarak şunu söylemek istiyorum ki;
Kesinlikle katılıyorum...

Forumcafe bolumunde bisikletten bahsedilmesi gerekliligi oldugunu bilmiyordum yada bisikletten bahsedilse daha iyi olur seklinde bir fikrimde yoktu.

Eger bu gorusleriniz kisisel ise,carsi arkadasimiz bisikletten baska herseye katilim gosteriyor diyorsaniz keske ozel mesajla belirtseydiniz cunku ortada ne yanlis yere acilmis bir konu var,nede acilmasi yasak bir konu.

Ben carsi arkadasima bu bolumde ve site genelinde degisik bir hava kattigi icin,belkide forumu renklendirdigini dusundugum icin,begensemde begenmesemde bir emek harcadigi icin cok tesekkur ederim.

Galatasarayli oldugumdan dolayi da ultraslan diyelim bakalim ankette:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: nazz
bir GS li olmama rağmen tabiki çarşı diyorum

Taraftar gruplarının aktif kişileri genel olarak sabıkalı, uyuşturucu kullanan kişiler. Direk potansiyel suçlu. Hepsi aynı halt. Hiç birisini sevmiyorum, kızarkadaşımı koluma takıp maça gidemiyorsam, annemle babamla tvde maç bile izliyemiyorsam küfürlerden çok fazla da lafını etmeye gerek yok. Tabii stadyumlarda artan suç oranlarını da unutmamak lazım. Bıçaklama, adam öldürme gibi.

NoT: Konunun kilitlenmesine karşıyım. Ayrıca Çarşı Platon'u azarlarcasına konuşup kapı göstermek hiç hoş değil. Bu da bir Türkiye gerçeği: Taraftar Grupları. Konuşulup, değerlendirilip, tartışılması bu kadar germesin kimseyi.

@scorpion99

Tabi ki Forum Cafe farklı konuları tartışmak için var. İlle de bisiklet olması gerekmiyor konuların.
Ancak bu Çarşı arkadaşın genel tutumuyla ilgili bir durum. Kendisine bunu daha önce puanlama ve özel mesaj ile söylemiştim, cevap alamadım. Ancak şimdi başka bir arkadaşımızın da bu konuda rahatsız olduğunu dile getirmesi ile buradan da şahsi görüşümü bildirdim.
Yoksa Çarşı'nın niyetini sorgulamıyorum zaten sorgulamam da. Biliyorum kötü niyetli olmadığını...

@HaliliOzturk

Benimde belirttigim gibi genel tutuma yonelik dusunce ve fikirler icin ozel mesaj gonderme veya puanlama yapmak cok daha nazik bir yol.Eger siz bunu yaptiysaniz en guzeli.

Bunun yaninda siz cevap alamadiginiz icin sahsi yorumunuzu bu sekilde belirtmissiniz,bende sadece okuduklarima yorum ekledim.Sonucta iki tarafta yanlis birsey dusunmus ve yapmis degil,sadece fikirler degisken,bunda da zaten hemfikiriz...

Galatasaray lı olmama rağmen beşiktaş kadar vefalı taraftarı olan başka takıım görmedim

futboldan inanılmaz soğudum, nedeni 'taşkınlık yapan,küfür eden,silah sıkan taraftarlar ve insan ölen sahalardır'..Ben Galatasaray taraftarıyım fakat bir yıldır maç izlediğim yok...
geçmişteki olaylara kızgınlığımdandır bu da..
spor sevgisi ile alakalı değil...

@nuriaktürk

buna çok güldüm Nuri Abi:D :D .haklısın valla...

çocukluğumdan beri spor yaptım. sporun ve sporcunun içinde büyüdüm. eğitimimide bu yönde tamamlıyorum.
fanatizmin sporu baltaladığına şahit oldum. konuyu görünce hoşuma gitmedi. en iyi grubu bırakın, bu yazdığınız topluluklar sorunlu insanların bir araya toplanması sonucu oluşturulmuş. forum kafede tabiki bisikletle alakalı konular olmalı diye bir kaide yoktur. adamın 500 msj.ından 499unun bisikletle alakası yoksa, dikkat çeker. tepki alır. unutulmamalı ki bu forumdaki insanları burada birleştiren bisiklet...

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk
Back