Taksim metrosundaki bisikletçi çocuk

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
bisikletcikıztaksim metro nicknameli üyemizin, ilk görüşte aşık olduğu gizemli katlanır bisiklete oturan , sakallı adamı bulmak maksadıyla, yukarlardan, ensesi kalın abisi , dayısı, askerlik arkadaşı , kankası veya amcasının eniştesinin bacanağı ,metrocu veya metro güvenliği , veya buna yakın görümcesinin , eltisinin oğlu vs vs olan üyelerimizden , sevabına acilen yardım bekleniyor.

Gönüllü olanların insaniyet namına bisikletcikıztaksimmetroyla iletişime geçmesi rica olunur.

Scudo
Tepki
78
İsim
BisikletçiKız
Bisiklet
Whistle
@Cömert İşte bu çok çözüm odaklı bir yorum oldu:))) Keşke olsa aramızda böyle biri de kayıtlardan en azından nerde indiğine ulaşabilsem?? Var mıdır?? Güvenlik, metro ile herhangi bir ilgisi bulunan bir tanıdığı olan vb. Varsa lütfen bana bilgi verirse çok sevinirim.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@bisikletcikiztaksimmetro pazar günü o metroyu tüm gün izle bence en garantili çözüm bu ne yazık ki
eşofman giydiğine göre adam gezi amaçlı sürdüğünü düşünüyorum
(link) bisiklet bu mu? gerçi maviyse bundan başka ihtimal yok mosso marineden başka mavi renk olabileceğini zannetmiyorum eşofmanları siyah diyordun havuz nerden çıktı mı ki öyle 1 ihtimali boş yere düşünmeyin adam spor yapma kıyafetleri giymiş taksime gittiğine göre gezdiği yer bak şu kesim olacaktır sanat müzesinin civarları olacaktır bence Meclis-i Mebusan Caddesi falan olabilir. Taksim gezi parkı da başka ihtimal olacaktır. Ama elimizdeki en net ipucu mosso marine kullanan sürücü olabileceği

Tepki
78
İsim
BisikletçiKız
Bisiklet
Whistle
@JusTiMe merhabalar Ck tesekkurler:hhhhhh: Metroyu direkt izleyebilecegim bir link var mi bildiginiz??? Gecen paylastiginiz linke baktim meydanlar var genelde onun icin de tesekkurler bu arada. O Taksim'den binmedi, ben Taksim'den bindigimde o oturuyordu muhtemelen, ben sonradan fark ettim onu ama oncesinde binmiş olacağını tahmin ediyorum. Renkler aynen bu sekildeydi acik mavi tonlari. Ama katlanmis sekilde koltugun altinda oldugu icin bisiklet oldugu bile zor anlasiliyordu acikcasi. Aynisi mi vs onu bilmem zor. Ama tonlari boyleydi. Metronun izlenebilecegi bir link biliyor musunuz?o_O

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@bisikletcikiztaksimmetro Metro yok bunu bilmiş ol bak bu siteden daha ayrıntılı yerlerin mobeselerine bağlanabilirsin. (link)
daha fazla ayrıntı söyleyebilirsen daha çok ipucu verebileceğime inanıyorum. İyice düşün söyle bana belki atladığın detay vardır... Düşünmek gerek katlanırım olsa nerelerde gezerdim havuz seçenek değil bu yüzden katlanırı olan havuzu mu düşünecek hemde bu havada akıl var mantık var ya:S

Tepki
78
İsim
BisikletçiKız
Bisiklet
Whistle
@JusTiMe siyah esofman vardi, tayt degil ama yapisan ince bi versiyondu. Ayakkabilari tam hangi alana ozel kestiremiyorum ama profesyonel bi ayakkabiydi siyah uzerine kirmizi bagcik cizgiler vs vardi. Uzerinde hirkamsi bi sey vardi koyu füme tonlarinda. Kumrala yakin sakalari biraz uzun. Yillardir profesyonel spor yapiyor gibi bir hali vardi. Telefonu metalik gri sanki biraz eski versiyon bir telefondu, sosyal medya kullanmama ihtimali ya da bir sure girmeyecegi ihtimali olabilir gibi dusundum. Baska ne olabilir bilmiyorum anlatacak.

@JusTiMe yillardir bisiklet kullanan ya da baska sporlar da yapan bir vucut yapisi vardi. O yuzden sporcu diyorum.

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
Burdan çıkartılacak ders sanirım şu.Talih kuşu bir gün başınıza konabilir yada pisleyebilir.Antenleriniz sürekli açık olsun

• Beğen
Tepki
78
İsim
BisikletçiKız
Bisiklet
Whistle
@JusTiMe Bu arada Pazar aksami yagmur yagdi baya islanmis halde bindi herkes metroya. Yagmur sonrasi eve donuyor olabilir.. Bu ip uclarindan aklina baska bir sey gelen var mio_O

• Beğen

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
olay bu adam katlanırla turlar yapan proya benziyor diye kısaca anlatmışsın oturduğunu söyledin bu da taksimi devre dışı bırakır beyoğlundan bile gelme ihtimali olacağını söylüyorsun. Öncelikle bu adam için; sana bu adamla ilgili olarak şunu söyleyeyim kişi tek başına katlanır bisiklet sürmüyor gibi çevresi olduğunu düşünüyorum. Bisikletforuma üye olması milyarda 0,01 bile değil yani bisikletforumu devre dışı bırakmanı tavsiye ediyorum buradan ona ulaşamazsın. Bu dediklerimde facebookta konuştuğu kişilerin 1 hayli fazla olduğu twitter kullandığı pekte olası değil vardır ama kullanma olasılığı çok azdır. Kişiyi bulma olasılığın yüksek olan yer taksime en uzak katlanırla rahatça antrenman yapabileceği yerde kişi turluyordur.

@bisikletcikiztaksimmetro çok ayıp ettin bunu niye söyledin ya
katlanır bisiklet yağmurdan kaçış için araç değildir hatırlatırım katlanırı gezmek için kullandığını söyledin ve kişi hazırlıksız yakalanıp metroya atladığını ve gideceği yerin beşiktaştan daha da öteye gittiği anlamına gelir!

Tepki
78
İsim
BisikletçiKız
Bisiklet
Whistle
@JusTiMe neyi? Yagmur yaginca donmesi mi? Nereler var metro guzergahlarinda bisiklet kulanilabilecek muhtemel sehir icinde turluyor?

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
kısacası kişinin hangi göne gidiyorsa gideceğin yerin ötesine gidiyor olması aşırı yüksek ihtimal bindiği yerinde neresi olduğunu tahmin ediyor olmalısın işte oradan binip gideceği yere gidiyordur onu bulma ihtimalin %70 bilgine :) üstünü hatırlayarak ne kadar ıslandığı buna bağlı olarak bu yağmurun nerede ne kadar yağdığını tespit edersen onun yerini de nokta atışı yapmış olursun @bisikletcikiztaksimmetro

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cömert
Abiiiiii hahaha :D

@Cömert abi iş başa düştü. Hemen bayk pekink modumu açıyorum, garavel bisikletime apidura çantalarimi depip, istanbul metro macerama basliyorum ...
Aşk icin örseleniriz gerekirse... Kesin olmasada yani denk gelirsek örseleniriz..
aviary-image-1518197812099.jpeg

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
(link) adamı bu şekilde bulabilmenin bir yolu henüz gözükmüyor. Belki de o adam bu başlığı okuyor ama kendisini belli etmek istemiyor. Kendi resmini koyarsan belki beğenirde , ayağına gelen fırsatı kaçırmamak için hakikaten ortaya çıkar.

Veya ortaya çıkmazsa B planı olarak, seni beğenenlerden birisini seçer , yoluna devam edersin.

Ölenle ölünmez, gelmeyenle gidilmez.Herşey nasip

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
Bu iş çözülse çözülse yüksek bir inşaat katında çözülür. İnşaata çıkmadan önce arayacaksın haber ajanslarını, diyeceksin burada atlayacak bi kız var, bomba haber, manyak olay, ciddi hikaye. Geldiklerinde çıkacaksın ve aynen şu şekil bağıracaksın:
-- Mavi bisikletini katlayıp altına koymuş karşımda oturan, sakallı, siyah eşofmanlı, kırmızı bağcklı sporcu çocuk... Yaşamanın ne önemi var kalbim bende değilken (biraz acıklı bağır ama, yüreğin yırtılırcasına, ayak serçe parmağını sehpaya vurmuşcasına. Öyle bir haykır ki Sabri Reyiz'in derbide 40 metreden gol attığına sevinircesine, tabi bu biraz böğürmeye kaçar da sen öyle bağır yani). Ve en son çağır onu. De ki, "O çocuk buraya gelecekk!!!". O gelmezse Ankara'dan ben gelirim çocuğu aramaya. O kadar diyorum yani.