Supra rc58 CARBON

doğan_69

Daimi Üye
Kayıt
14 Ağustos 2012
Mesaj
392
Tepki
326
Şehir
esenler
Arkadaşlar iyi akşamlar.. l(link) linkinde verdiğim jant seti %41 indirime girmiş bulunmakta..Sitenin yorumlar bölümünde olumlu yorumlar gördüm..ama siz forum üyelerinin de görüşleri yol gösterici olacaktır..???
 
Scudo

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Kayıt
23 Mayıs 2011
Mesaj
342
Tepki
238
Şehir
Îstanbul/Tuzla
Bisiklet
Merida
2014'ün şubat ayında Merlin'den kendime RA24 jant seti aldım fiyatı gayet uygundu, sanırım 2014 serisiydi. RA24 dışında konuda bahsi geçen jant ve bir kaç farklı Supra jant vardı. Sensa bisiklet markasının kendisi için ürettiği jant markası, normalde piyasada satılmıyor, sanırım 2014 modelleri istisna olarak Merlin'de satışa sunuldu. Kendi sitelerinde 2015 modeller satılmaya devam ediyor ama fiyatları epey tuzlu nedense.
Pek bilindik bir marka olmadığından herkes Supra jantlarına uzak durmuş olmalıki 1 sene geçtiği halde bu jantlar Merlin'in elinde kaldı ve böyle bir indirime gittiler.

Benim aldığım en düşük serisiydi ama yinede yorum yapabilirim, freewheel sesi çok yüksek değildi bendekinin, firma aynı mantık ile devam ediyorsa RC58'de sessizdir muhtemelen. göbeklerinden memnunum açıp bakımlarını yapıyorum. Benimkinde 1 katman "seal" var, oda rulmanın kendi kapağı, bu model 2x sanırım.

Birkaç ay önce, yüksek hızda keskin bir cisim üzerinden geçtiğim için çemberlerimin profillerini yamulttum. Önce Sensa ile iletişime geçtim yeni çember göndermeleri için, Merlin ile görüşmem gerektiğini söylediler. Merlin ile görüştüm ve Sensa ile konuştuklarını bana 2 tane çember getirebileceklerini söylediler, ama iki çembere 80£ istediklerinde vazgeçtim. ( Seti 66£'e almıştım ) Yani bir sorununuz olduğunda karşınızda konuşabileceğiniz insanlar var :)
(link)
http://www.bikeimage.nl/uploaded_images5_1_xl/calabria.jpg