Suluk ve suluk kafesi

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
(link)
Bu matara sağlık açısından güvenli midir?
20 tlye kadar başka bir öneriniz olur mu?

Scudo

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.125
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Emert20 ürün altındaki yorumlarda "ısı yalıtımlı gibi değil diğer suluklar ile aynı zamanda ılıyor" yazmışlar. 20 liraya kadar ısı yalıtımlı var mıdır bilmiyorum ama hepsiburada gibi sitelerden bakabilirsiniz. Ben bu ürünü almayı düşünüyorum. (link) Buna alternatif olarak aklımda elite iceberg, raceone igloo thermal modellerine baktım fiyatları hemen hemen aynı 35 ile 40 lira arasında yorumları ve geri bildirimleri de iyi.

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
@MakRo Isı yalıtımlı olmasına gerek yok, sağlık açısından bir problem oluşturmasın yeterli benim için.

• Beğen
Tepkiler: Upper Architect

Thulkor

Üye
Tepki
13
İsim
Mertcan Başaran
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar selamlar. Bende şu matara var. Acaba her türlü matara tutucu bunu kullanmaya uygun mudur? Fark eder mi boyutu vs
9505974255666.jpg

boras06

Üye
Tepki
22
İsim
Ahmet Murat
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Matara konusunda termal matara mı mantıklı yoksa sıradan düz bi matara mı elite fly gibi? Ayrıca aliminyum matara kafeste çok ses yapar mı? Sizce hangisini almalı?
-Elite loli 600ml - 22 tl
-Elite Fly 550 ml - 44 tl
-Race one igloo 550 ml termal matara - 57 tl
-Elite iceberg termal matara 500 ml - 66 tl
-Elite syssa aluminyum matara 750 ml - 70 tl

alembey

Üye
Tepki
98
İsim
Dinçer
Bisiklet
Fuji
Yazın kesinlikle termal matara. 1 saat üzerin sürüşlerde içindeki su ısınıyor ve içilmez hale geliyor.
Alu mataraları sıkamadığınız için içmesi zor oluyor. Kafayı havaya dikmek gerekiyor. Plastik olanlar sıkılabilir olduğundan gözü yoldan ayırmadan içebiliyorsunuz. Tabi yol bisikleti için konuşuyorum.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar ben bu suluklardan kullanıyorum.Elit ve diğer plastik ürünlerden çok para vererek aldığımız bu ürünlerden çok çok daha iyi bir ürün.
Üretim yeri Hollanda.Elit ve benzeri suluklardan daha kalın.Deneyin memnun kalırsınız.Ben 4 tane aldım.Fiyatı 21 TL.Üye olduğum için bu fiyat şuan.
N11 de de satışı var sanırım 35 TL idi.Bu zamana kadar diğer suluklara harcadığımı paraya yazık oldu gerçekten.Koku yapmıyor.Saygılar....
suluk cr7.png

OgulcanGuven

Aktif Üye
Tepki
191
İsim
Oğulcan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar ben bu suluklardan kullanıyorum.Elit ve diğer plastik ürünlerden çok para vererek aldığımız bu ürünlerden çok çok daha iyi bir ürün.
Üretim yeri Hollanda.Elit ve benzeri suluklardan daha kalın.Deneyin memnun kalırsınız.Ben 4 tane aldım.Fiyatı 21 TL.Üye olduğum için bu fiyat şuan.
N11 de de satışı var sanırım 35 TL idi.Bu zamana kadar diğer suluklara harcadığımı paraya yazık oldu gerçekten.Koku yapmıyor.Saygılar....
222671 dosyayı görüntüle
Suluk alma arifesindeyken ve Elite almaya gözümü karartmışken mesajınızı görmem iyi oldu.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Suluk alma arifesindeyken ve Elite almaya gözümü karartmışken mesajınızı görmem iyi oldu.
Sakın diğer suluklara yanaşmayın.Bu suluğu alın rahat edersiniz.

• Beğen
Tepkiler: OgulcanGuven

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.331
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Elite iyi güzel de kapaklı değil ? yoldaki toz , mikrop vs ne varsa ağzına yapışıyor onun ? Kapaklı olan modellere yönelmek daha iyi değil mi ?

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Elite iyi güzel de kapaklı değil ? yoldaki toz , mikrop vs ne varsa ağzına yapışıyor onun ? Kapaklı olan modellere yönelmek daha iyi değil mi ?
İçmeden önce hafifçe suluğu sıkarak birikmiş tozlardan vs kurtulabilirsiniz.Genelde bu şekilde kullanılıyor.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
O kadar kapaksız, kaliteli suluk varken bu toz toprak yapışma tehlikesini görmüyorlar mı yoksa bir şehir efsanesi mi?
Bende Elite suluk kullanıyorum. Sürerken içmesi daha kolay oluyor. Decathlon'un kapaklı modeli vardı ama tek elle kapağı aç-kapa zor oluyordu.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.331
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O kadar kapaksız, kaliteli suluk varken bu toz toprak yapışma tehlikesini görmüyorlar mı yoksa bir şehir efsanesi mi?
Bende Elite suluk kullanıyorum. Sürerken içmesi daha kolay oluyor. Decathlon'un kapaklı modeli vardı ama tek elle kapağı aç-kapa zor oluyordu.
Kolaylık noktasına tamamen katılıyorum. İki suluğum var biri termalsiz biri termalli ve ikiside decathlon 'dan ve ikisi de kapaklı. Durmadan içmeye alıştım tek elle kapakları kolay açılıyor . Hayır mesele toz değil sadece , malum korona gibi çeşitli virüs vs. su ile gitmeyeceği için o ağızlıktan , yine vücuda girecektir.

Ben sağlık açısından doğru bulmuyorum şahsım adına.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

elric1982

Daimi Üye
Tepki
664
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM