Sub 10 2011

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Kadir Baykara

euro bike ta tanıtılır büyük ihtimal scott ın face sayfasına yazdım euro bike ı bekleyin biraz daha sabredin yazdılar cevap olarak 11 li alfine gelsinde gerekirse 2012 yazına kadar beklerim no problem

Scudo

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@rahmi kocaman

Olmadı şimdi scott ın yaptığı ayıp o zaman yeni sub 10 kayışlı diycektim buda kayışlıymış ya fiyatı nedir bu arkadaşın ağırlı nedir? ilginize teşekkürler iyi gibi duruyo bunu mu alsak bulabilirmiyiz tr de ?

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
2012 bunlar, çok yeni. Şimdiden ithalatçısına sormak veya sipariş etmek gerek sanırım. Zira siparişlerin geçmesi, gelmesi gümrük vs. derken bayağı zaman geçiyor. O partide gelmezse bir daha da gelmiyor, astarı yüzünü geçtiği için sanırım.

Kadro Specialized'ın en üst seviye modellerinde kullandığı alüminyum kadrosu, eh donanım da hatırı sayılır derecede. Çok rahat üç binleri görür veya biraz geçer gibi, yine de tahmin tabii bu :) Yalnız sipariş verecekseniz kadro boyuna dikkat edin. Bu modelin sürücü boyu ve kadro boyu tablosunu görmeden almayın. Sahilde turlarken gördüğüm Sirrus sahiplerinin neredeyse yarısının bisikletleri boylarına göre küçüktü.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
2500 sub 10 a vereceğime 3000 buna veririm no problem ithalatçısıyla bi görüşelim bakalım ne zaman gelirmiş nasıl olurmuş gerçekten herşeyiyle 10/10 olmuş eksik hiç bişey yok aynakolu da 55 li yapmışlar yaw ön de farı dinamosu çamurlukları 11 li alfine tam istediğim bir bisiklet olmuş linki tıklamadan önce ama sub 10 da kayış var ! diye ön yargılı yaklaşmıştım bundada zincir yerine kayış görünce diycek bişey bulamadım :)

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Zaten maşa ve arka teker baglantı noktalarına dikkat ederseniz, Sub'ın tasarımına ne kadar yakın olduğunu fark edeceksiniz. Keza yeni Sirrus'lar da aynen Fx. Bence de harika bir bisiklet olmuş bu.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@rahmi kocaman

Evet çok benziyo teşekkürler tekrardan siz olmasanız bu bisikletten hiç haberim bile olmıycaktı aktif pedal a mesaj attım bakalım ne kadarmış fiyatı

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Rica ederim. Daha çok yeni, muhtemelen sıkça adı duyulacaktı daha gelmeden.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Aktif pedalın face sayfasında fuar fotoğrafları arasında şans eseri bu bisikleti koymuşlar gerçek resmini görme şansınıda yakaladık bisiklet görüntü olarakta güzel

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Kerim KOÇAK

Aktif Pedal Merhaba,maalesef resimdeki bisiklet siparişlerimiz arasında yok. Aşağıdaki linkteki 2012 Sirrus Elite modeli kısa bir süre içerisinde stoklarımızda olacak. (link)

Tepki
18
Uzun süredir foruma giremiyordum hayallerim yıkıldı. Kendimi baya alıştırmıştım 11'li Sub 10'e.

Bu arada Specialized Eleven modelinin fiyatı Amerika sitesinde 2750 Dolar. Bu gidişle Alfine 11 bana yalan :(

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Kadir Baykara

Aynen katılıyorum dostum hayaller umutlar bi sonraki yıla kaldı :D ben 2010 alıcam yapcak bişey yok

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Beğendiğiniz kadroyu alıp, yavaş yavaş yükseltin bence. 11 yaygınlaşınca yedek parça olarak alıp, mevcut kadroya takmak çok daha ucuz olacak gibi. Fiyatlar uçmuş. Bu durumda ben olsam ibreyi karbon maşalı Trek Fx veya Sirrus'a çevirirdim. Sub serisinde bütün kadrolar aynı, alacaksam da 30 alırdım en fazla.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@rahmi kocaman

fx 7.5 i çok inceledim.Fakat ; sub 10 un beyaz kadrosu hem daha çekici geldi, hemde karbon maşa olmasada disk fren var.Tabi bir de alfine ,ben artık kolay temizlik istiyorum ön vites, arka vites, ruble olmayan bir sistem daha iyi bi tercih bence.Kayış olsaydı güzel olurdu ama, başka bahara artık.
Kısmetse haftaya alırım sub 10 umu daha önce açtığım konuda da tecrübelerimi paylaşıcam daha önce alfine ile ilgili bi inceleme görmemiştim forumda en azından benden sonrakiler için bi ön bilgi olur diye düşünüyorum

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Evet beyaz çok güzel bence de. Yalnız 2010 diye biliyorum yanlışım yoksa. Umarım uygun kadro ölçüsünde bulursunuz. 11'i bekleyenlerden birisi olarak merakla bekliyorum 8 ile tecrübelerinizi

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@rahmi kocaman

Evet 2010 zaten pek bi fark yok arasında 2011 turuncu renk ve 200 gr daha hafif
2012 de yine renk farkı ve bu sefer kayış var ki onuda sordum marttan önce gelmez dediler bekleyemem o kadar kayış işini yine düşünücem belki sonradan taktırabilirim bulursam tabi yada özel siparişle getirtip daha önce açtığım konu vardı scott sub 10 la ilgili görüşlerimi oraya yazıcam haftanın 7 günü bisiklet kullanan biri olarak bende merak ediyorum deore ile alfine arasındaki farkı :)

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Bisikletimi aldım arkadaşlar(sub 10) dün geldi 2 gündür kullanıyorum gayet güzel varsa sorunuz cevaplıyım aklıma bişey gelmedi şimdi :D

mehmet kendir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.876
@Kerim KOÇAK

bisikletiniz hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah...merak ettiğim konu rampalardaki performansı nasıl, bende scott sports10 şehir yol bisikleti bakıyorum ..ama yukarıda yazılanlar kafamı baya karıştırdı..bisikletinizin artıları ve varsa size göre eksilerini paylaşırsanız sub konusunda farklı bir bakış açısından aydınlanmış oluruz....

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@mehmet kendir

Teşekkürler rampalardaki performansı derken? Performans tamamen size kalmış ben bi problem yaşamadım mtb ile çıktığım yerleri aynı şekilde çıktım artısı çok tek tek yazmıyımda eksi olarak bana göre aynakol biraz daha büyük olabilirdi tabi yine oda kişiye göre değişir belki de size fazla gelir 45 diş aynakol vites sistemi mükemmel düşünen varsa ya düşünmeden alsın yada 11 i beklesin