Şuan salcano ng 303 srd veya sd almaya değer mi?

Tepki
1
Bu bisikleti almayı düşünüyorum.900 civarı param var.900 liraya alınabilecek en iyi donanım bu bisiklettemi var?

Scudo

DustyBrain

Üye
Tepki
45
Donanımı her zaman yükseltebilirsin ama kadro genelde tek seferlik olur. O yüzden tavsiyem ana parçaları daha üst seviye bir bisiklet alman olur.

Ha, bu demek değil salcano iyi değil. Bilmiyorum, yalnızca ben şahsen salcano almaktansa trek, kron, corratec, sedona olabiliyorsa scott gibi markaları almayı tercih ederim.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Salcano ng 303 srd için ise ideal. Ağırlıkta 13 kg kadar. sizi fazla yormaz. Bu arda ağustostaki indirimi de kaçırmışsınız.

(link)
Eğer marka olarak farklı bir bisiklet düşünürsen. Benim kişisel tercim olan Whistle ye bir bak derim.

Şimdiden hayırlı olsun.

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
carraro lara da bakabilirsin
bendede ng303srd var

kron xc1000 var 700 tl civarı
ama ben olsam almam çünkü üzerindeki donanım çok alt seviyede
sedona 741 V ye de bakabilirsiniz
kadro ve donanım orta seviyede

Tepki
1
Bana 900 liraya kadar alabileceğim bir bisiklet söyleyin.hidrolik disk fren kesin olsun ama

Tepki
1
Bugün bisikletçiye gittim kron xc 2000 i 750 tl e veriyordu 18'' kadro olduğu için alamadım malum boy 1.70
Bana bianchi elit vermek istedi 1000 tl e fiyat ı hakkında bilgim olmadığı için yanaşmadım.Hala arayıştayım

levent çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
60
Ben forumdaki ikinci el bisikletleri takip etmeni tavsiye ederim ama sıfır olsun diyorsan whistle 1051 d -bianchi troy -salcano ng 303 srd bu fiyatlara alabileceğin güzel bisikletler

Tepki
1
Adana da biri kron cx 4000 kadro ve suntour xcr masa dıger donanım bellı degıl vitesler falan 750 tl istiyor nasıl sizce.
Bisiklet önerisi yapan arkadasım cevap yazamıyorum 50 mesaj sayım yetmiyor

Tepki
1
kron xc 4000 kadro ile 900 tl civarına bir bısıklet toplatsam sıfır alıncak bir bisiklete göre fiyat açısından nasıl bir zararım olur.
Kron xc 4000 kadro xcr maşa alivio ve deore vites karışımı.Hidrolik disk fren sistemi lastikti falandı derken çok mu pahalıya kaçar

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
@okan kanoğlu

bu şöyledikleriniz sıfır alınacak ise 1500 tl civarı olur

Tepki
1
anladım baya tuzlu oluyor.6 salcano bayisıne sordum ellerinde bisiklet yok.Birinde 18'' kadrolu vardı 825 son olur dedi.750 e belki verir gitsem.18'' kadro çok sorun yaratırmı kullanırken boy 1.70

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
yaratır sadece sele borusu değil değişen aynı zamanda da ust boru uzayacagı için sorun olur

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
evet
daha çok öne eğilirsin buda tümseklerde eline gelen baskıyı arttırır ellerine fazla yük biner yani
benim kadromda bana küçük geliyor uzun kullanımda belim ağrımaya başlıyor
kadro seçerken dikkat edilmeli
salcanoda 16" ve 18" var diye biliyorum ama 2010 bisikletler neredeyse tükendi

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
ben kullanıyorum gayette memnunum tavsiye ediyorum. Genel olarak bir salcano antipatikliği var ama yaklaşık daha bir sene olmadı 3000 km yi geçtim önemli herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. tabi trek , scott , sedona marka bisikletlerin özelliklerini karşılaştır fiyat açısından ;)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sevgili dostum eğerki bir az araştırma yaparsan doğru karar verebilirsin yoksa buradat kafan karışır . Ben 303srd kullanıyorum sram x5 avid3 hid. Fren var peşin e 690a alırsın ben 680e bulmuştum . Diyelim sana konuştugun bayii bu fiyatlara vermedi! Sitede bayii listesi var inandırıcı üslüpla alırsın bu fiyata yada 255 sd yada srd 850dn söyle direk güzel bir bisikletin olur! Salcano osman veya kamil donanım kullanmıyor ! En iyisi sram ve shimano var ve en alt fiyatlarda kadro ve servislerinde sorun yaşayan var ama ben bir şey yaşamadım. Ras gele

OturanBOGA

Üye
Tepki
4
ben 950tlye almıştım srd bir iki defa bindim çok güzel ve seri bir bisiklet sessiz ve hızlı. istersen satabilirim paraya ihtiyacım var ankarada yaşıyorum cevabını beklerim. uygun bir fiyata verecem bendeki siyah kırmızı renkte. saygılar...

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı
Tepki
7
Valla Salcano ile ilgili başımdan geçeni yazdığım blog yazısında oku ondan sonra karar ver. Sırf başkalarıda aynı sıkıntıyı çekmesin diye. Özellikle blog açıp durumu anlattım!

tesekkurlersalcano.blogspot.com