Şu anda ne dinliyorsunuz? vol.2

onur513

Üye
Tepki
0
İsim
Onur
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Klasik
Zalım Sultan. Güzel yapmışlar

Scudo

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

galen

Üye
Tepki
61
İsim
Ziya Kanyılmaz
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Matematik dersi dinliyorum :( Ders bitse de sürmeye çıksam diye bekliyorum.

jazzpub

Aktif Üye
Tepki
377
İsim
Kubilay Devrim
Bisiklet
Fuji
(link)

Yaratıcılığı, üretkenliği ve yaşama olan bakışı ile ilk gözağrılarım (link) ve (link)'u çoktandır geçen (link), youtube'da hayranlıkla izlediğim konserlerini spotify'da yayınlayarak arabada da kendimden geçmeme neden olmakta... İngiliz sanatçının nevi şahsını (link) dile getirmiştim... İyi müzik, hayranlık verici bir sahne düzeni, tiyatrovari sahne performansı, sinema edasında yapılmış çekimler izlemeye ne zaman ihtiyaç hissetsem aklıma ilk gelen iki konser Gabriel'in 2003 yılı konseri "(link)" ve 1994 yılı "(link)" olmakta... Her iki konser de sadece müzik değil, ayrıca tiyatro gösterisi kıvamında. Her şarkıya göre değişen sahne düzeni içinde Gabriel ve sahne arkadaşları rol kesiyor ve dans ediyorlar... Zaman zaman gelen konuk sanatçılarda onlara eşlik ediyor. Hareketli ve çok katmalı sahne içinde Gabriel bazen bir telefon kulübesi içinde, bazen de yukardan inen ikinci sahnede kafa üstü şarkı söylüyor. Bisiklete binen, tekne kullanan, ağaç etrafında dans eden ya da resimde görüldüğü gibi şeffaf bir topun içine giren usta sanatçı aslında her türlü aracı kullanarak modern bir sanat gösterisi yapıyor...