Strava yardım

Acedia

Aktif Üye
Tepki
794
İsim
Habib
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Nabız değerimi apple watchtan alıyorum Runtastic kullanıyorum ama stravada denedikten sonra sonucu paylaşırım.

Scudo

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.241
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tepki
246
İsim
Hakan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Merhaba
Bir kaç zamandır strava avg sapıtmış durumda.Bu sorunu yaşayan varmı?Neden kaynaklana bilir? Tur zamanı bazen sıfır " 0 " yazıyor
Telefon iphone 5

Nopasaran

Üye
Tepki
16
İsim
İlke Tamusta
Bisiklet
Merida
Ben de bunu çok yaşıyorum,genelde bir yerde durunca uygulamayı durdurup tekrar başlatınca oluyor,takipteyim.

• Beğen
Tepkiler: volkan Öz

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
@Nopasaran evet bende durdurup açıyorum bazen..ama çok uzun zamandır yapıyorum bunu sorun olmamıştı.3 gün önce güncelledim böyle oldu

ersinnsahin

Aktif Üye
Tepki
146
@Furkan20 strava ile eşleştirdiyseniz eşleşme sonrası ilk etkinlikde relive videolarınız oluşmaya başlar. Videoların oluşması bazen zaman alabiliyor ama kesinlikle size video oluştuğuna dair de bir e posta geliyor.

3d videoların oluşması için bisikletle en az 10, yürüyüşle en az 3 km yapmak gerekiyor.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Imlampre

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Kaldırıp tekrar yükledim bakalım işe yarayacak mı? Yine düzelmezse telefonun dilini değiştiririm çok saçma geliyor ama bazen bu tarz saçma çözümler işe yarayabiliyor.:) Teşekkürler.

@televole2

Sorun ara ara devam ediyor. Stravaya bulaştığım güne lanet olsun. Bunca kayıt boşa gidecek diye başka programa da geçemiyorum. Dımdızlak kaldım öyle. Yeni başlayacaklara tek tavsiyem, strava kullanmayın!

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06

kerem.erdogan

Aktif Üye
Tepki
321
İsim
Kerem Erdoğan
Bisiklet
Giant
@televole2 Merhaba,
Merak etmeyin, kayıtlarınız boşa gitmez :)

Biraz uğraşacaksınız belki ama tüm sürüşlerinizi yedekleyip başka bir uygulamaya aktarabilirsiniz.

Strava'da sürüş kayıdınızın id'sini bulun öncelikle.
upload_2017-7-31_14-25-44.png

Ardından bu id'yi aşağıdaki linkteki id ile değiştirin.
(link)1108558556/export_tcx

Sürüş kayıdınızı size tcx olarak verecek. Bu veriyi manuel olarak başka bir uygulamaya (Runtastic, Garmin vs) aktarabilirsiniz.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: televole2

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
@televole2 @kerem.erdogan Sürüşlerinizde nabız bilgisi yoksa tek tek uğraşmanıza gerek yok strava tüm sürüşlerinizi içeren bir mail gönderiyor. (link) sayfasında sağ alt tarafta Download your data kısmından ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: televole2

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yeni konu açıp kirlilik yaratmamak için buraya soru mu yazıyım dedim :) öncelikle selamlar,ben count 4 km saati kullanıyorum aynı zamanda strava ve runtastic te kullanıyorum fakat count 8 alıp bu iki uygulamayı kullanmayı bırakmayı düşünüyorum.Strava çok güzel bir uygulama fakat turlarımda ekstra şarj problemi yaşatıyor sizce doğru bir karar mı fikirlerinizi alabilir miyim ? teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

avcioglu

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
b'Twin
merhaba arkadaşlar. Bu strava'da geçen ay gittiğim toplam mesafeyi görmek istiyorum, ücretli kısmına mı geçmem gerekiyor? Şu an sadece bu hafta ve bu yılı görebiliyorum galiba?

Sadri26

Üye
Tepki
0
İsim
Sadri
Bisiklet
Diğer
Bu uygulama internet gerektiriyor mu bn hız vb. İçin internetsiz uygulama arıyorum gps yoluyla bildiginiz böyle bir uygulama var mı

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Sadri26 kayıt için gerekmiyor, yüklerken gerekiyor. Yani evde internet olsa yeter.