Specialized sirrus elite & Sirrus elite AF ve Sirrus Elite kullananlar yardım

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.236
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sayın @Cemal Ç. sizin ve özelliklede sayın @hamlet2006 nın işkence seviyesine varan telkinlerinizin çok etkisi oldu..sağolun varolun..😂😁🤣

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sayın @Cemal Ç. sizin ve özelliklede sayın @hamlet2006 nın işkence seviyesine varan telkinlerinizin çok etkisi oldu..sağolun varolun..😂😁🤣
Hayırlı olsun ağabey.Bisikletinin kahvaltı tabağı gibi rublesi var, daha da yokuş çıkamıyorum dersen @Cemal Ç. in yanına taşın derim.Adam düz ovaya kurulmuş 25 ortalama altına inmiyor, Alpleri Pireneleri çıkıyormuş gibi düz yolda gidiyor bizim de coğrafya bilgilerimizi zayıf sanıp hava atıyor.:krnz::snzdglsn:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok mobbingin bittiğine seviniyorum
Garibim @Cemal Ç. ne yapsın.Adama Ortadoğu görmüş Amerikan başkanı gibi saldırıyorum.Adamcağız, S400 gibi tüm saldırılarıma tek başına karşılık vermeye çalışıyor.Bir gün yetti gari derse; enerjimi o zaman @Süper Dede @necmeddin ve sana yollarım.O zaman bak noluyor:D

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.617
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
ya da profesyonel destek gerekecek
Hanım dahil bir çok kişi o desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyor ancak ben kararlıyım. İyiyim ben iyiyim.🤪 Sayın @hamlet2006 açıkladı. Başta anlam veremiyordum ama "orta yaş bunalımındayım" dedi dolaylı yoldan. Ya da bana öyle geldi.🤣 Nihayetinde büyüğüm, hemşehrim, "he yav hee hee" deyip geçiyorum.😏

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hakan abi hayırlı olsun öbür bisiklet amacının dışına çıkmaya başlamıştı zaten, Bu arkadaş gerçekten yıllardır kendini kanıtlamış çok güzel bir kadrodur. Artık jantına, frenine, tekniğine kafa yorma turlardan keyif almaya bak. 30 yıllık kaya gibi dağ bisikletiyle dünya turu yapan emekli amcalar var sen bununla her şeyi yaparsın. Benim elimden katlanırından karbonuna her çeşit bisiklet geçti en sonunda mutluluğu 15 kiloluk çelik tur bisikletinde buldum, bence sen de doğru bisikletini sonunda buldun. Tekrar güzel günlerde kullan ...

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.236
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Gökay Akçay çok teşekkürler, az kalmıştı giantın MTB ye evrilmesine...😁..
şaka bir yana, forumun çok etkisi oldu, yokuş kadansım azdı ve bile bile çıkıyordum, forumda "dost acı söyler" babında yüzüme vurulunca iş orada yön deştirdi, gözüm açıldı..
giantı verdiğim arkadaşta çok mutlu oldu zira ondada 2 şehir bisikleti varken yol hayali kuruyormuş..bir taşla iki kuş vurmuş gibi hissediyorum kendimi...
ayrıca üste 1500 tl aldım, kısa günün karı..😋

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin abi.. @HakanAydn

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: HakanAydn

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.236
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sağolasın @mariokaldato usta..senin fikrin olumlu olmasa almazdım zaten..
2 li açılan orta sehpa siparişi verdim...bir kelebek gidon önersen hemen alsam...grupset az dursun, üste aldığımızı oraya vermeyelim, 105 gibi değil ama iş görüyor...😐

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sağolasın @mariokaldato usta..senin fikrin olumlu olmasa almazdım zaten..
2 li açılan orta sehpa siparişi verdim...bir kelebek gidon önersen hemen alsam...grupset az dursun, üste aldığımızı oraya vermeyelim, 105 gibi değil ama iş görüyor...😐
(link)

• Beğen
Tepkiler: HakanAydn
Tepki
79
İsim
Kerem Tarık
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selamlar,

Almanya'da çok çok ucuza hemen hemen hiç binilmemiş 6 senedir garajda yatan siyah kırmızı 2015 karbon sirrus pro buldum. Alıp Türkiye' ye getirme niyetim var, ancak toplam ağırlık limitini nette bulamadım. Kendisi 8,7kg. 1x11 den 2x11 çevireceğim toplam ağırlık 10kg civarı olur. Sürücü + bisiklet toplam limiti ne olmalı. Gidon çantası + kadro çantası + bisiklet + sürücü derken toplam ağırlık 115-120kg arası olacak, kadro bu ağırlığı rahat bir şekilde kaldırabilir mi?

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.067
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,

Almanya'da çok çok ucuza hemen hemen hiç binilmemiş 6 senedir garajda yatan siyah kırmızı 2015 karbon sirrus pro buldum. Alıp Türkiye' ye getirme niyetim var, ancak toplam ağırlık limitini nette bulamadım. Kendisi 8,7kg. 1x11 den 2x11 çevireceğim toplam ağırlık 10kg civarı olur. Sürücü + bisiklet toplam limiti ne olmalı. Gidon çantası + kadro çantası + bisiklet + sürücü derken toplam ağırlık 115-120kg arası olacak, kadro bu ağırlığı rahat bir şekilde kaldırabilir mi?
Şurda birçok modeli var ama Sirrus Pro yok, istersen yinede bir bak belki bir fikir verir

(link)

• Beğen
Tepkiler: Kerem Tarık
Tepki
79
İsim
Kerem Tarık
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Şurda birçok modeli var ama Sirrus Pro yok, istersen yinede bir bak belki bir fikir verir

(link)
Döküman için teşekkürler. Döküman, arayış yönümü belirledi. 2014-15-16 da specialized 3 tip karbon kadro üretiyormuş (fact 9r/10r/11r). Sirrus prolar 9r kategorisinde. Kadro limiti: 136kg. 10r için: 125kg, 11r için: 110kg. Model farketmeksizin (sirrus pro/tarmac vs) limitler bu şekilde.

Meraklısı için;
Fact 9r: Esnek kadro daha ağır.
Fact 10r: orta derece esnek kadro, 9r ye göre 180gram hafif.
Fact 11r: esneklikten eser yok, 9r ye göre 360gram hafif.

Böyle bir gereksiz bilgiyi foruma eklemiş olayım.

kimi2

Üye
Tepki
479
İsim
Onur
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Benim specialized sirrus 4.0 kadrosu 9r. Şehir sürüşü için daha esnek kadro daha mantıklı gibi.

• Beğen
Tepkiler: Kerem Tarık