Specialized S Works Fact Carbon

Scudo
Tepki
7
İsim
UTKU
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gerçekten çok hoş bir bisiklet , renk uyumu da fazlasıyla güzel ama seleden rahatsızlık çekeceksiniz gibi.Kazasız kullanmanız dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
@Utku YILDIZ

ah sele vah sele sen neymişin sen...alışmaktan başka şansım yok...şimidilik uzun kullanmadım ama idare ediyor

Gökhan S.

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
29" ve all mountain :cool: scalpel den vazgeçmiş olabilirim an itibariyle. çok güzel!!!!1!!! en maceralı yollarda kullanmanız dileğiyle

• Beğen

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
@Gökhan S.

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim....hemşerimsin aynı zamanda..selam olsun başkentime

• Beğen
Tepkiler: Gökhan S.
Tepki
3
bu bisikleti yalovada bisikletcide gordum aynisiydi. iceriye girdigimde kimse yoktu uzerine atlayip 1 tur atacaktim zor tuttum kendimi:) saka tabi sadece baktim:)

• Beğen

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Gürsel abi merhaba,

mükemmelin ötesine geçmişsin çok güzel olmuş. çay demle geç karşısına bir demlik çay iç seyret. Ben bikaç kere çamura girmiştim bu kadro ile ama bu hali ile inan kıyamazdım ama sen hakkını verirsin eminim.

tek eksiği rotorlar şu an onlar içinde 180 lik kırmızı ama sağlam birşeyler bulursan iyi olur ama arkaya muhtemelen amörtisörden sebep kaliper-hortum bağlantı noktası shock a denk gelecektir.

saygılar

Saygılar
Özgür

• Beğen