Space bisiklet tasarımı

Scudo

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence iki bisijlete de hed gitmiş.Gec oldu cevap biliyorum ama diyeyim ikinci hed daha güzel.Ellerine sağlık ayrıca, süper olmuşlar

• Beğen
Tepkiler: Enes Dökmen

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
jantlar renkleniyor.
jantt.jpg

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso

Öncelikle herkese merhabalar :). Şimdi eski çizimlerime bakıyorumda gerçekten çok amatörceymiş:D. Gelelim şimdi konumuza 2017 bitiyor ve 2018 e giriyoruz. İçimdeki tasarım isteğini daha profesyonel hale getirmek için elimden geleni yapiyorum. Okulumuzdada verilen kurslara katılarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Evet artik solidworks kullaniyorum. Program çok daha profesyonel ve kaliteli işler için oldukca ideal. Amann yine paintle çizer gibi cizecek dediginizi duyar gibiyim ;). Başlayalım...
İlk olarak marka ve logo tasarımiyla ise basladim. Amacim fabrika kurmak degil onu söyleyeyim hayalim sadece. Markanin ismi "VELOM" markanin turemesi Velespit Ordu Makinası ndan geliyor. Markanin birdiger anlami ordu makinasi yani tank gibi saglam ve güclü olmasina baglanabilir. An itibari ile bisiklet cizimine basladim. İlk bisiklet tasarimi aliminyum bir yol bisikleti olacak.
* Ve jant cizimi ile basladim. Ilk jant göbeği çizildi umarim beğenirsiniz :). Bu arada markanın logosunu tasarlıyorum en yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.Zaman buldukça devami gelecek...
Marka Logo
VELOM LOGO .png

BİKE GÖBEK.JPG

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Enes Dökmen
Valla helal olsun. Neredeeeen nereyee. Çizimlerin evrimini zevkle izledim. Takipteyim kolay gelsin :harika:

• Beğen

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
@Mustafa Zeybek Çok teşekkür ederim abi. İlk çizmeye başladığımda henüz bölüm seçmemiştim bu yüzden kendi bilgimle yapmaya calistim olmadi. Yakinda solidworks eğitim belgemi alacagım. Okudugum bölümde otamasyon bu konuyla alakalı. Mekatronik mühendisliği hedefim. Alay eden kişileri şimdide buralarda görmek isterim :D

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Enes Dökmen
Bizim insanımız meraklıdır başkalarını aşağılamaya. Sorsan 15 yaşındaki halinle yaptığını yapamaz ama laf sokmaktan da geri kalmazlar. Bu arada yaşımız aynı sanıyorum(19) aradan 3 yıl geçtikten sonra bırakmayıp devam etmmiş olduğunu görmek çok güzel.

• Beğen

Bisiklet sever 93

Pejocu genç :-)
Tepki
514
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba bende böyle bir şey tasarlamak istiyorum acaba hangi programla böyle bir çalışma yapabilirim acaba

• Beğen

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
tasarım açısından fikirlere ihtiyacın olduğunda grabcad.com'a bakabilirsin, gerçekten işine yarayacak şeyler var bana kalırsa.

• Beğen