Sözün bittiği yer,Specialized Tarmac SL4 :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bisikletin hayirli olsun, gercekten cok güzel bir bisikletin var artik. Allah sana bu bisikleti güle güle kullanmak nasip etsin. Allah olmayanlarada nasip eder insallah.

NOT: Bu tür degistirmeler sans isi degil, bu tür üst seviye isim yapmis markalarda bu tür seyler cok normal. Ben bunu burada cok anlatmaya calistim ama beni hep yanlis anladilar. Aslinda ben bunu 5 senelik garantisi bitmis üzerinden de tam yaklasik 2 sene gecmis olan bir kadroyu degistirerek yazistim. Bence Üst seviye kadrolari olan kisiler, bisikletcilere inanmasinlar ve bisikletciler basindan savmak isterse direk firmasina bayiyi sikayet etsinler.

Scudo

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Gökhan Toros

Tamam gel de sökelim.beni de soguttun o stickerlardan söyleye söyleye :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bense en çok jantlardaki yazıları beğendim.
Conti ler 23C ise sök at Fatih, yarışa girince kullanırsın. 25C lastikle sürüşün keyfini çıkar.

GurkanSamet

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun hocam,markalar böyle yapınca hoşuma gidiyor :D

Sticker konusunda Gökhan'a katılıyorum :)

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
benim anladığım zaten ömür boyu kadro garantisi olan Specialized, 2009 model kadrosunda boya çatlağı olduğundan, garantiden 2009 model kadroyu 2014 model kadro ile değiştirmiş.

''kadroyu geri istediler ve yeni kadro gönderdiler'' peki aynı gün mü yeni kadroyu gönderdiler,1 ay sonra mı 6 ay sonra mı, oraları es geçmişsiniz :D

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Müthiş iyi günlerde bolca pedallar. :)

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Bizde boya çatlağı olsa kafamıza atarlar kadroyu..Doğru diyorsun sözün bittiği padallamanın başladığı yerdeyiz.Bir nazar boncuğu as gidona derim:)

aradox

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
İşte müşteri memnuniyeti! Sözde değil,özde....Kazasız,belasız sürüşler.

hamibektas

Daimi Üye
Tepki
125
Güle güle kullan Fatih abi :) Bütün bu hikayelere ilk gözden şahit olmak ve o makineyi sürebilmek gerçekten çok güzel bir duygu oldu benim için de :) Tekrardan güle güle kullan abi, nice antrenmanlarda pedallamak üzere :D

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İleride alacağım bisiklet markasını buldum :)

Güle güle kullanın

Ahmet AKÇA

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Sedona
Gerçekten kısmetin bolmuş fatih abi,specialized bu davranışıyla yalnız senin değil benimde gönlümü kazandı özelliklede sedonanın boş laflarını ve umursamaz tavırlarını gördükten sonra...Specialized gerçekten büyük marka.
Allah dahada artırsın. :)

Silivrili

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rüya gibi :)
Hayırlı olsun...

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Çok güzel bisiklet olmuş, bayıldım. Renkler ve jantlar harika. Kazasız ve zevkli sürüşler.

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Raşit S

Evet abi lastikler 23C fakat ben bisiklette konforu pek sevmiyorum.benim için bisiklet dediğin sert olacak.bastığında akıp gidecek yolda.o sertliği daha iyi hissetmek için 23 kullanıyorum fakat kimi yerlerde de 25 ile çok fark olmadığı söyleniyor.denemeyi düşünüyorum.fırsatım olursa deneyeceğim.kısacası konforsuzlugun konforunu seviyorum ben :)
Jantlara gelince,stickerlari çoğu kişi beğenmedi.hatta Gökhan bisikletin fotoğrafını bile beğenmedi stickerdan dolayı :D ben daha çok donerkenki gorselden dolayı bu şekilde yaptırdım fakat farklı model de denerim belki :)

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@İsa İhsan Akdoğan
Benim sıfır olarak aldığım 2009 model kadro 2 sene garantiliydi hocam.ömür boyu garanti olayını bilmiyorum :) ek olarak kadroyu benden istediler ve yenisinin gelmesi 7 gün sürdü.sebebi de araya bayram tatilinin girmesi.yoksa daha kısa sürerdi.

Not: aranızda eski kadroya ne olduğunu merak edenler olabilir.boya çatlağı bile olsa,kadro defolu olarak geçtiği için kadronun kesilerek 3 parçaya ayrılmasını ve seri numarası ile birlikte fotoğrafların mail atılmasını istediler :)

Ayrıca tüm iyi dilekleriniz için herkese cok çok teşekkür ederim.İnşAllah çok çok çok daha iyileri sizlere nasip olur :)

• Beğen
Tepkiler: Selami53