sound engineer/sesci ariyoruuuum! yardim!

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Cocuklar selam.. cok dusuk butceli (sifir gibi :D ) ama bir o kadar da portfoylerinde bomba gibi durucak bir produksiyon icin kameramanin yaninda calisacak bir sesci ariyorum. Universite son sinif ogrencisi ya da profesyonel fark etmez. Ogrencilere ders icin kredi verebiliriz saniyorum, yani en azindan ben hocalariyla konusurum. Eger kendi ekipmanlari var ise, ne ala!

Simdi, gonlumde yatan buralardan birisini bulmak ve bu proje cercevesinde onun da tecrube edinmesini saglamak. Ancak bu ne kadar mumkun bilmiyorum. Dolayisiyla icinizde profesyonel ses kaydi ile ilgilenen var ise ve beni internette bu konuda haberlesmelerin gerceklestigi yahoogroups ya da forum tarzi yerlere yonlendirebilecek biri/leri var ise, tum yardimlara acigim. Yurt disindan boyle bir projede calismak isteyebilecek, yanlarinda ekipmanlarini da getirecek kadar deli :D insanlarin cikacagindan eminim :D

ama ben sound, sound video, ve sound engineering altinda yahoogroupsta aramalar yapsam da birsey bulamadim :(

N'olur konuya vakif birileri yardim etsin!!!

simdiden tesekkurler

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bikergrrl

Sayın bikergrrle hamfendiciğim.. mesajınız beni çok motive etti.. Sescilikte pek tecrübem yok, kendim ud çalarken biraz tape-recorder ile falan kayıt yaptım ama sanırım bunun konuyla alakası yok:eek: .. Ama ekibinize sağlıkçı ararsanız.. eğer bisikletimi de kabul ederseniz.. ben buradayım..
selam ve saygılar.. :)

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
sevgili ironman beycigim, size, acelya hanima ve de tabii ki bisikletinize bizim ekipte her daim yer var :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
herkes bayram rehavetinde galiba :D yok mu bu konuda bilgisi olan birisi yahu? :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Şimdi yine çıkıp "ben varım" diycem.. ama sonra "seni biliyoruz, senin başka işin gücün yok mu?" denir diye bişey demiyim eniyisi.. :D :D :D
ben monitör karşısında usuldan kahvemi içmeye devam ediyim.. Açelyam da gayfeyi fena köpürtmüş hani.. mis gibi de kokar kerata... canınızı çektirtmek gibi anlamayın lütfen.. ;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
oooh mis, kopuklu mopuklu! :D yani acelya hanim ekibin kahvecisi olarak yerini saglamlastirmistir bu andan itibaren ironman beycigim benden soylemesi :D :D