Sora Tekstil

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.342
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet iç kumaşları beyaz. Kumaşları için ekstra bir ar-ge yapılmış olabilir fakat görsellere bakınca ultimate kışlık forma tasarımlarından bir farkını göremedim.
Yani en azından desen ve tasarım olarak da bir yenilik yapılabilirdi. Yazlık formalarına yaptıkları tasarım ve desenler gibi.
Evet tasarımlar sade. Bence desenli tasarımlar gelecektir. Takipteyiz :D

• Beğen
Tepkiler: gunerokn
Scudo

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
779
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ne zaman stoğa giriyor da satılıyor. Hiç denk getiremiyorum, ne zaman baksam stok yok o_O

lrfan

Cyclist
Tepki
8.690
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ne zaman stoğa giriyor da satılıyor. Hiç denk getiremiyorum, ne zaman baksam stok yok o_O
Satış başlamış ama kendi sitesinde değil bayisi olan mağaza Bike&Outdoor web sitesinde.
Az önce satın aldım kışlık Stelvio formamı

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.342
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Satış başlamış ama kendi sitesinde değil bayisi olan mağaza Bike&Outdoor web sitesinde.
Az önce satın aldım kışlık Stelvio formamı
Hocam maalesef siz turdayken sora yeni bir özellikle ön satışa açtı ürünleri. Üstelik 100 lira indirim de yaptı. Fiyat da bedavaydi herkes bitirdi stokları :(

• Beğen
Tepkiler: lrfan

lrfan

Cyclist
Tepki
8.690
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam maalesef siz turdayken sora yeni bir özellikle ön satışa açtı ürünleri. Üstelik 100 lira indirim de yaptı. Fiyat da bedavaydi herkes bitirdi stokları :(
Kredi kartım bir kampanyadan 100 TL puan verdi, havale ile alınca da 70 TL de oradan indi fiyat, aldım gitti

Cristo20

Üye
Tepki
13
İsim
Batuhan AKAY
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sora tekstilin fiyatları normal mi sizce bana biraz pahalı gibi geldi

lrfan

Cyclist
Tepki
8.690
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Assos tayt formalara bakınca fiyatlar makul geliyor :D

• Beğen
Tepkiler: Fatih AYTAÇ

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.208
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Assos tayt formalara bakınca fiyatlar makul geliyor :D
Hocam, kullanılan malzeme ve kaliteye bakınca da fiyatlar uçuk kalıyor birde bu yönden bakın madem Asos ile karşılaştırıyorsunuz :koptum:

B

BF Okuru

Misafir
Askılı uzun taytlarını epey araştırdıktan sonra “Fırsat Reyonu” konusunda bir arkadaşın paylaşımı üzerine gittim 360 ₺ ye Aliexpress’ten aldım. Pedi daha önce kullandığım Jordanred taytından daha iyi, kumaşı ise hemen hemen aynı. Tamam yerli firmalardan almayı istiyoruz ama kusura bakmasınlar biz de keriz değiliz.

soulless

Daimi Üye
Tepki
830
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şahsi kanaatimi iletmek isterim konuyla ilgili; regular formalarında kumaş kalitesi, dikim kalitesi olarak uzun yıllardır hiçbir fark yok. Tam olarak hatırlamamakla birlikte 3-4 sene kadar önce aldığım regular forma ile geçenlerde sipariş verdiğim regular formanın kumaş kalitesinin tamamen aynı olduğunu görünce iade ettim. Yurtdışı fiyatlarının ülkemiz şartlarında aşırı yüksek olduğunun farkındayım ama bir çok markanın belli dönemlerde çok iyi indirimleri oluyor, onları kovalamayı tercih ederim. Mesela wiggle'da güzel indirimler yakalanabiliyor. 2 ay kadar önce amazon'dan gore taytı vergiler dahil 1200 TL gibi bir fiyata almıştım.

AeroKnight

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Emre
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni formalardan Lav modelini çok beğendim en kısa zamanda alacağım şardonun siyah olması da çok iyi olmuş bazen formanın dışından çamur lekesi çıkıyordu ama içerideki beyaz da gözüküyordu.

• Muhteşem
Tepkiler: Rhodiumm

Cristo20

Üye
Tepki
13
İsim
Batuhan AKAY
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni formalardan Lav modelini çok beğendim en kısa zamanda alacağım şardonun siyah olması da çok iyi olmuş bazen formanın dışından çamur lekesi çıkıyordu ama içerideki beyaz da gözüküyordu.
Benimde hoşuma gitti ama stok yok 😅

lrfan

Cyclist
Tepki
8.690
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Asılı taytini alıp kullandım hoşuma gitmedi. Başarılı degil

ozy361

Üye
Tepki
471
İsim
ozan demir
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Asılı taytini alıp kullandım hoşuma gitmedi. Başarılı degil
TR de tek rakıbı jordan red ona kıyasayla oldukca ıyı bır sevıyede hocam neye kıyasla başaralı olmadıgını dusunuyorsunuz

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
TR de tek rakıbı jordan red ona kıyasayla oldukca ıyı bır sevıyede hocam neye kıyasla başaralı olmadıgını dusunuyorsunuz
2 ay kadar memnundum fakat sonra pedi ezildimi noldu anlayamadım giyip gitmemek arasında hiç fark olmayan bir duruma geldi

• Beğen
Tepkiler: Bıyıkov

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.089
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sora nın çok fazla ürününü kullandım 3 yıldır. Pro racer diye bir forma yaptılar muazzam, devamı gelmedi. Road racer taytın kesimi ve kumaşı mükemmel, son pedi bilmiyorum ama manta berbattı. Bir ceket ürettiler, kur ucuzdu pahalı kaldı, kimse almadı rafa kalktı. Boost 2 uzun kol kışlık formaları çok iyiydi ama o dönem yurtdışına kıyasla pahalı kaldı ve devamı gelmedi. Blizzard kışlık tayt kuması ve kesimi çok iyi ama askılar çok kötüydü, sonradan düzelttiler. Yani işin özeti, bazen kötü bileşenler, bazen ekonomik şartlar bazen kendi tercihleri vs nedenlerde 1 ileri 1 geri devam ediyor Sora. Şu anda mesela fiyatlar fena değil ama ürünler 2 sene önceye göre geride bence.

lrfan

Cyclist
Tepki
8.690
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti