Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sony Europe Route Planner - Muhteşem Harita Programı Linkler Yenilendi

T

Tuğrul

Misafir
Uzun araştırmalarım neticesinde Sony route planner ı buldum

Kendi makinamda test edeceğim.Şayet sorun olmazsa linklerini buraya yazarım.

Evet Sorunsuzca çalıştı.

Bu program kurulum gerektirmiyor arkadaslar, Avrupa ve Türkiyedeki gideceginiz veya merak ettiginiz yerlerin yol haritaları ve mesafelerini hesaplayabilirsiniz. Örneğin: kütahyanin bir köyünden duisburg'a giderken hangi yollardan gececeksiniz, yol kac km kac saat sürecek bunları hesaplayabilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra winrardan bi klasöre cikartin (program 36mb) sonymap dosyasini calistirin fare ile istediginiz bölgeleri büyütünce köy yollarını bile gösteriyor. mesafe hesaplamak icin departure bölümüne departure bölümüne buldugunuz yerin ismini (orneyim kütahyanin köseler köyü) arrival bölümüne gidecegiz yerin ismini (örneyim izmirin tire ilcesi) yazip entere basin. Siz yer isimlerini ilgili yerlere yazarken yer isimleri cikmaya baslar. yer isimlerini yazarken türkce karakter kullanmayin.

(link)(link)

Kaynak:matdigitalmedia

Not:Bu programızı bizlere öneren değerli arkadaşım Yasin e (EYA) Çok teşekkür ederim

Selamlar

Scudo
Tesekkurler Tugrul cum kendi tur ve tur programını yapanlar icin ideal eline saglık Sevgiler Vedat

• Beğen
Tepkiler: gokey14
bu program için çok teşekkür ederim yasin arkadaşımıza

Valla indirdim, sorunsuz yükledim, emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler...

emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler. uzun zamandır aradığım bir programdı. umarım sorunsuz çalışır

Keşke ekran görüntüsüde koysaydınız...

Yinede Teşekkürler...

@MersiLee

ofisteki bilgisayarıma da indiriyorum ve talebinizi karşılamaya çalışacağım ;)

edit:
indirdim, kurdum, çalıştırdım, Eskişehir-Abant arası yollara baktım...3 iyi alternatif rota veriyor..benim aklımda Sakarya'ya gidip TEMden Abant'a gitmek vardı aslında ama 3 rota da nefis dağ manzaralı :D

programda istediğiniz noktaları departure (çıkış noktası) ve arrival (varış noktası) olarak yazıyorsunuz.zaten siz yazarken program ihtimallerle kelime tamamlaması yapıyor.yani örneğin Eskişehir yazarken ş harfini kullanıp kullanmamak konusunda tereddüt yaşamanıza gerek kalmıyor. çıkış ve varış yazdıktan sonra size optimal (en kısa-uygun) rotayı ve muhtemel alternatif rotaları gösteriyor.soldaki hesaplamada da çıkış noktanız ile rota üzerindeki ziyaret noktalarınız arasındaki mesafeyi ve toplam mesafeyi yazıyor..

aşağıya örnek görüntü ekliyorum..

• Beğen
Tepkiler: MersiLee
HOCAM BEN BUNU YÜKLEYMEDİM DAHA BİR AYRINTILI ANLATSANIZ OLUR MU :(

teşekkürler sorunsuz girdim süper bir program çok yararlı çok teşekkürler paylaşım için

Bu program MAC OS'da çalışırmı(Çalışmayacağını tahmin ediyorum)

Kaç gündür bu programı arıyorum.Buldum ama indiremiyorum.Dosya yok diyor.Bu hakkında yardım ederseniz sevinirim.Yada programı sanal33@hotmail.com gönderebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar mrb.ben bu europe route planner programını yukarıda verilen linkten indiremiyorum.Bi sorun var sanırım Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Back