Sonunda geldi Canyon

Scudo

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Gümrük memurunun yapmadığı onay işlemini konsolosluk görevlisi yaptı. Canyon la görüşüp onaylanan belgeleri göndermek kaldı geriye.

@madmech sizin son fotoğrafta sele borusunun alt kısmındaki yerde bahsettigim türden bir solma var gibi . Benim kadroda da tam aynı noktada var. Kafaya takılacak bir şey değil diyorsunuz yani?

EnginK.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.536
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İlker Karakuş Gözünüz aydın diyelim o zaman, artık daha da seversiniz bisikletinizi:)

• Beğen
Tepkiler: İlker Karakuş

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
@Enginkale Bisikleti mi zaten çok seviyorum ama Canyon un yanlış yonlendirmesini ve gümrük memurunun da onaylanmamasi ni kabullenememistim şimdi biraz rahatladım.

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
@İlker Karakuş başka birkaç yerde de var ama sele borusunun bağlantı noktası ve orta göbek zaten karbonun farklı şekilde örülmesi ile yapılmış sanrırım dayanım için. hiç bir sorun yok kesinlikle.

• Beğen
Tepkiler: İlker Karakuş

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
@madmech Teşekkürler Tunç bey . Bende öyle düşünüyordum şimdi emin oldum. Bu arada Ankara Kızılay trafiği neydi öyle. Arabayla sola donus yaşakmış ilk kez gittiğim için bilmiyordum. Polis ileri devam ettirdi randevu saati geçmek üzere . Baktım olacak gibi değil arabayi sağa parkettim atladım bisiklete arabaların arasından yokuş yukarı Allah ne verdiyse bastım Şükür yetiştim de hallettim işimi. Bisiklet olmasa kesinlikle yetişmezdim

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
@emrev
Tüm iyi güzel dilekler için teşekkürler...
Herkes aldığına göre bir bildiğimiz var demek ki şiddetle tavsiyede ederim şahsen :)
Tüm bisiklet tutkunlarının gönüllerindeki bisiklete kavuşmaları dileklerimle.

sarıibrahim

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Scott
Öncelikle hayırlı olsun
Canyon markasını ve Alman mallarını 2 yıldır takip ediyorum ax lightness mcfk tune gibi markalarının işçiliklerine bayılıyorum tek sevmediğim fiyatları :D

Biltekin

Aktif Üye
Tepki
166
İsim
Biltekin KARAKAŞ
Bisiklet
Salcano
Güle güle kullanın çok güzel:harika:

bulentdasci

Aktif Üye
Tepki
86
İsim
BÜLENT DAŞCI
Bisiklet
Salcano
güle güle kulanın Allah kaza bela vermesin

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
IMG_1721.JPG

İki mecburi değişiklik oldu.
1. nihayet kendime daha uygun sele modelini buldum ve o daha rahat ettim , prologo x zero sele selle san marco concor ile değişti.
2. kırmızı renkli jagwire elite link model kablolar aliminyum halkaların boyaları aşınıp ve arasına toz girince aşırı gıcırtı yapar olmuştu. Oldukça hafif ve tepkileri hızlı olmasına rağmen çıkarttığı sesten rahatsız oladuğumdan kablolarda jagwire elite seal oldular.

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
Mavic jantlar ile kullanım nasıl olacak , test etmem bahara kalacak olsada heyecanla bekliyorum.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Yavuz S.
Tepki
47
İyi olur iyi olur tecrübe ile sabit:) ama önce iyileş tadına doymazsın ondan sonra.