Sonunda Bir Bisiklet Alabildim :)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

Bisikleti almaya gittiğim gün birşey daha öğrendim bisiklet seçerken öyle uç noktalara çıkmaya hiç gerek yokmuş.Mağazaya gittiğimde içim aslında baya buruk gittim :) bianchinin garantisini doldururken sedona duvarda duruyordu bi an kötü oldum ama bisikleti alıp gezmeye başladıktan sonra anladım ki ne gerek var 1.500 tl vermeye var bu da bana yetiyor zaten pedala bastım mı gidiyor :) Bu arada maşa için de ön yargılıydım gayet güzel performansı 2 günlük performansı tabi 1 ay sonra ne olacağı bilinmez :)

Benim gibi öğrenci kardeşlerime bütçesi kısıtlı olanlara şiddetle bu bisikleti tavsiye ediyorum tekrardan :)

Umarım herkez bir gün hayalindeki bisiklete kavusur :)

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
yolculuk nereye kardeşim :) karabüğe doğru gelirsen bekleriz

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bartına İnşallah Karabük seneye düşünüyorum :)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok teşekkkür ederim :)

Murat cinar

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Atala
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.bu arada o arka aktarıcı üstünde duran yuvarlak şey tahmin ettiğim şeymi acaba?yani koruyucu bisikletin kendisindemi var yoksa sizmi taktınız ona benzer birşey nerde bulurum?

• Beğen
Tepkiler: Berat Öztürk
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Berat bey öncelikle yeni bisikletinizin sizlere hayırlı uğurlu gelmesini cenabı Allahtan niyaz ederim....Elinizdeki imkanlar dahilinde ki en iyi bisikleti aldığınız içinde ayrıca kutluyorum.

• Beğen
Tepkiler: Berat Öztürk

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat çınar

O bisikleti aldığımda vardı da o plastik bi yere çarptığımda çıkar jnata falan girer diye çıkardım bnce koruyucu taktırmaya gerek yok daha doğrusu bn gerek duymuyorum :)Nedenide hem ağırlık hemde dar yerdelerden geçerken falan hep sıkıntı :)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ertunga

Çok teşekkür ederim Bisikleti 480 tlye aldım nakit çok da iyi çıktı şaun 895 km gördü daha tık yok ara sıra bnim yanlış vites değiştirmemden kaynaklanan zincir atmaları oluyor sadece onun dışında çok memnunum ama herkeze söylüyorum işte 800 km oldu bişey yok falan diyorlar sn onu 1000 km den sonra gör diyolar bakalım :)