Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sonsuza dek inemeyeceğimi düşünenlere... :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Fazla bir şey yazmıyacağım, niçin dağ bisikleti diye soranlara atfen... :D :boese157:
http://www.mbuk.com/images/Tour_De_Gap400.jpg

Scudo
kenardaki seyirciler müthiş, bakakalmışlar :D yaw naapsak bi dh mi toplasak yauu

Yemin ediyorum bu yolculardan birinin yerinde olsaydım (ki olmam, olmayacağım :D) o pozisyonda oturur ağlardım herhalde :D. Sen bir yerde yarışıyorsun ama adamın biri senin üzerinden UÇUP senin yarışından binlerce kat daha fazla keyif alıyor. (İniş ruhu yüksek bir bisikletçinin yorumlarıdır yanlış anlaşılma olmasın lütfen)

Arkadaşlar bu resim fransa bisiklet turu esnasında çekilmiş. New world desorder serisinde video olarak var... Dünyanın en manyak Dhcıları bu adamlar.. Cedric Garcia ve diğerleri... Kalabalık bir ekip... Sırf kıllığına, artisliğine Fransa bisiklet turu yolunun üzerinden uçuyor... Düşüşü muhteşem :D Rezil oluyor.. Donları topluyor... Polis de peşinde... hemen topluyor donları tekrar atlıyor bisiklete :D

emule için linkler vardı..ağustos buhranıyla eklediğim linkler de gitti.emule kullanıyorsanız "new world desorder" olarak bi deneyin derim.

Razorback serverı kapatılmadan önce emule'den rahatlıkla iniyordu. Artık hepsi bulunurmu bilemiyorum. Orjinalini almak isteyenler, filmlerin traillerini seyretmek isteyenler, v.s. için

(link)
(link)

Back