Sons Of Anarchy

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Bence yapılmış en iyi dizilerin başında gelir ve ilk beşe girer. FX bu diziyle çıtayı yükseltmiş, HBO'ya "dikkatli ol lan" mesajı vermiştir. Nitekim dizi çok fena.

Konusu küçük bir kasaba olan Charming'teki bir motosiklet kulübünün hikayesidir. Böyle kısa yazdığıma bakmayın, o cümlenin içine neler sığmadı ki ? Konusunun muhteşem olması ayrı bir cazibe iken senaristin hastalık dolu ( adam sıyırmış, kafayı ölüm tarzlarıyla bozmuş ) öldürücü sahneleri ve bakın bunun üstüne basarak söylüyorum, inanılmaz müzikleriyle bence televizyon dünyasında hak ettiği yeri tam bulmamış efsane dizidir.

SAMCRO ( Sons of anarchy Motorcycle Club Redwood Original ) küçükten silah ticareti yapan kendince masum, kasabasından uyuşturucuyu uzak tutan ve huzuru sağlayan bir kulüp iken işler yavaştan değişmeye başlar.

(link)
(link)

SAMCRO LOGO
http://1.bp.blogspot.com/-fi_XkPnS3iQ/VKHrgA45nGI/AAAAAAAC088/-ckmxgfiMyg/s1600/Sons_of_Anarchy_Wallpaper_by_dannis21.png

http://images6.fanpop.com/image/photos/35500000/Season-6-Wallpaper-sons-of-anarchy-35519791-1600-1200.jpg

http://img.rtvslo.si/_up/upload/2014/02/11/65074704_sons-of-anarchy-bikers-brises-561.jpg

Hayatımda dinlediğim en iyi cover The Forest Rangers - Bohemian Rhapsody

• Beğen
Tepkiler: olympos
Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Baş roldeki genç elemanın konuşmaları hareketleri,saçları,sakalı,konuşma stili ve sigara içişine bakılırsa yönetmen,yapımcı veya ardında her kimse sıkı bir Kurt Cobain hayranı diye düşünüyorum.Berber dükkanının iismi de cabası.Floyd The Barber. :)
Bir de arkadaş ard arda 8 bölüm izledim,nereden baksan 20 karton sigara içildi höh be! Dizi iyi sardı,3-5 bölüm daha boğarım bu hızla.
bonus

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
İzlediğim en iyi dizilerdendir.
Konusu kurgusu herşeyiyle mükemmeldir.
Tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Gjankrow

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu aralar dizi arıyordum. Bakalım dediğiniz kadar var mı? Bu arada başka önerisi olan var mı ?

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@Onur YCL Death note anime izlemediysenz müthiştir ayrıca yine izlemediyseniz film serisini de izlemenizi tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Gjankrow
Tepki
71
Bisiklet
Orbea
6. sezon finalinde lanet ettirmişti bana,bu kadar da yapılmaz diye :D

Tepki
71
Bisiklet
Orbea
@Barış TURAN Yok herşeyi bir rüyaya bağlamıyorlar finalde :D Tavsiye ederim bende,çok sürükleyici dizi :)

@Onur YCL

True detective'i kesinlikle öneririm. İlk sezonu 8 bölümden oluşuyor.true-detective-poster.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
İzlediğinizde Kurt Sutter ( senaristi ve yapımcısı) ne kadar hastalıklı öldürme fantazilerinin olduğunu ve amerikan alt kültürüne dair bir çok özelliği öürenmiş olacaksınız. Dram ve suç içerikli bir yapım. Yani dizinin her oyuncusu hiç en iyi kötü adamlar yakıştırması cuk diye oturur.

@Onur YCL Hiç düşünmeden izleyebilirsin. Fakat biraz ağır başlayacak dizi ilk 5 bölümden sonra başka dizi izlemeyeceksiniz.

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bir ayda dizinin tamamını izledim, konusuna oyunculara vs. diyecek laf yok oldukça sürükleyici fakat o müzikler resmen diziyi efsaneye dönüştürmüş! bir süredir dizinin müziklerinden başka müzik dinlemiyorum, hangi tarz müzik dinliyorsun? sons of anarchy! :D

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
3. sezonu bitirdim azönce...kafam patates oldu resmen.Müziklere gelince,toplu şekilde bir albüm,kayıt,arşiv var mıdır acaba?Açıkçası evin içinde tamir vs. ile uğraşırken açar dinlerim saatlerce.Çok öyle aman aman şeyler değil ama dinlenilir.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Barış TURANYoutubede liste yapıyorlar bu tarz şeyleri oradan dinleyebilir veya torrent sitelerinde bulabilirsiniz ben öyle bulmuştum.

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Şöyle arşiv için 3-5 cdlik bir audio albüm olsa, orjinalini bile alırım şahsen.

ah,sezon sezon albüm olarak buldum tube'da ;)

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Barış TURAN Ben şimdi torrentte buldum hepsini. 550 mb falan sizde bulabilirsiniz.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Özelden link atabilir misin Atilla?

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
7. sezona geçtim sonunda.Tig sen nasıl bir tipsin ya!! :))))