Sizce hangisi ? Whistle miwok1053V - Sedona borla ?

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Merhaba Murat ,

Oncelikle bisikleti ne amacli kullanacagini belirle ki ona gore bir secim yapasin. Daglarda tepelerde mi yoksa uzun yollarda mi kullanacaksin. Bu onemli, uzun turlar yapacaksan 26" alacaksan da en azindan lastikleri inceltebilirsin, kullanislilik acisindan daha hizlandirir bisikleti. Asfalta yapistirmaz. Vites de en az 24 sistem olmali.

Baska bir yazinda resim ekleme konusunda yazmissin bende ayni sorunu yasamistim ama ogrenince kolay oldugunu anliyorsun.

Once Image Shack Uploader i yukle google dan . Ne zaman resim yukleyeceksin once bunu ac, sol alt kosede( add )var oraya tikladiginda bilgisayarinda ki resimlerin aciliyor hangisini istiyorsan isaretleyip tikliyorsun kucuk resim seklinde uste yerlesiyor resim yaninda( size) lar var oraya tiklayip istedigin size ( genelde 640 carpi 640) isaretliyorsun.Sonra sag altta UPLOAD var ona tikliyorsun ve bekliyorsun resim istedigin kadar kuculdugun de linkler cikiyor onlardan ( Hotlink for forums 1 )ustune gelip kopyaliyorsun ve forumun sayfasina yapistiriyorsun. Ikinci resimi yapistirmadan once enter a tiklayarak bosluk birakman gerekiyor sonra yapistirman gerekiyor.Kolay gelsin.

Scudo

Dogukan Artuç

Aktif Üye
Tepki
76
Murat abi sen yanlış ikili arasında kalmışsın:D
Whistle miwokla Sedona 711 karşılaştırsaymışsın.
Öyle olsaydı sedona whistle dan 1kg hatta 1kg'nin biraz daha fazla hafif ve daha ucuz olduğu için sedona diyebilirdim ama sanırım biraz geç kaldım.:D
Gerçi Whistle da güzel

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
şiddetle whıstle tavsiyem hem görünüm hem kalite olarak daha iyi :D

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bu guzel ve bılgılendırıcı yorumlarınız için tşkler arkadaslar

Tepki
2
whistle de olsa kron da olsa seni pişman etmiyeceğini sanıyorum karar sana kalmış sonuçta.

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Whistle 1051D modelınde karar kıldık ama bulamıyorz İstanbul'u geçtik Tr de yok her aradıgımız yer elımızde kalmadı dıyor