sizce hangi kadro?

Scudo

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
geotech life kadro ağırlığı nedir disk-v fren uyumu nedir ikisimi acaba yada ikisindende uyumlu olan en ucuz kadro

Mansur KHASSANOV

Daimi Üye
Tepki
111
Geotech Life mtb değil ki. 28 inc tekerlekli şehir/tur bisikleti.
Siz bisikleti ne amaçla kullanıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: observer

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
bilmiyodum hardtail mtb

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
hardtail demek arka süspansiyon yok demek yani hardtail bir kullanım türü değil. kadro alırken senin tekniğinin de ne durumda oldugunun onemi var yeni başlamış biri gibisin o yüzden benim tavsiyem çok fazla para verip bi iki düşmeden sonra kadrondaki çiziklere bakıp üzülmek yerine tekniğini biraz geliştirine ve bu işten anlayan bir iki arkadaş edinene kadar ucuz bir kadro al yine temiz kullanmaya bak ileride ekipmanlarını daha iyi bi kadroya taşırsın. ama yine de bütün gün sen göreceksin o bisikleti sevmeyeceğin birşey olmamalı.

• Beğen

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
sedona borlalara bakıyorum ama anlamadığım bişey var biri 350 tl:sahibindende yasak olabilir link koymuyorum.(görünüşü çok güzel.)
diğeri 160 tl ama görünüşü kötü aynı kadromu acaba bunlar.((link))

ayrıca tek amoeba hussar kadroyu nerden bulabilirim erdoğanlarda kadro gidon falan da var set olarak.

bide geotech oxy (link)

hangisini önerirsiniz?

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
(link)

yeni borla bu gayet güzel bir kadrosu var eskisi işe yaramazdı bu gerçekten güzel olmuş fiyatı da 500 lira ben aynısının kırmızısını bi arkadaşıma aldırdım yeni başladı o da. yine başka br arkadaşıma da geotech team kadro üzerine topladık ama o biraz pahalı oldu. bana sorarsan borlayı al temiz kullan bi sene kadar sonra yine 300 lira gibi bir paraya rahatlıkla satarsın güzel birşeyler daha ileri birşeyler toplarsın bu bir senede de tecrube edinmiş olursun. ben 1500 liralık bisiklet aldım ilk seferden şimdi ah vah ediyorum ulan şimdiki kafam olcaktı ki diye.

• Beğen

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
600 tl ve altı en az 24 vites hybrid lazım bana sıfır acaba linkle beraber öneride bulunabilir misiniz?

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
(link) bu bisiklete rakip 750 tl ye kadar jangi bisikletleri gösterebilirsiniz?tur bisikleti

Tepki
4
Bisiklet
Kron
aslında sen siteleri gezip değişik markalardan bütçene uygun olanları buraya donanımlarıyla beraber yazsan buradaki arkadaşlar için kıyaslamak ve yorum yapmak daha kolay olur ;)

• Beğen

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
(link)
bunu beğendim kargo+gümrükle e kadara gelir bu neye 1300 tl ultegra+105 döşeli bu türkiye de 3bin falan eder bence

Tepki
7
Mtbler ve tur bisikletleri arasında karar vermemişsin öncelikle hangi alanda kullanmak istiyorsan onu belirlemeni tavsiye ederim sonrasında ise bu modeller arasında sormanı. Tabi karar yine senin olacaktır ama bence yaşına bakarak boyunun daha uzamayacağını söylemek komik olur bu yüzden ilk etapta biraz daha ucuz birşey alarak kadro maşa ve ekipmanlarını yükselterek istediğin bisiklete kavuşmuş olursun.