Sizce Değer Mi? - Komşumun Bisikleti

Scudo

ali ayhan cıvıl

Daimi Üye
Tepki
115
benim yaşıtlarımın erişmesi güç bisiklet kadrolarının başında geliyordu bu bisikletler...........mükemmel işçiliği ve malzeme kalitesi bugün bile tartışılmayacak kadar iyidir...eğer alabilirseniz kaçırmayın derim...herşeyden evvel sürüden biri olmazsınız ......şahsiyetli ve kaliteli bir bisikletiniz olur...

Tepki
26
bir kaç ay önce bende senin durumuna düşmüştüm. hurdacının birinde üstünde isviçre malı ve el yapımı olduğu yazan eski bir şehir bisikletine denk gelmiştim. her şeyi üstünde ve orjinal bir haldeydi. 40 TL gibi bir fiyata aldım, sele lastik ve fren vites telleri ve pedal taktım(toplam 60 TL tuttu) Binmesine doyum olmuyor şimdi..:) :)

MehmetArsLan

Daimi Üye
Tepki
143
ona güzel bi sele falan ayarla bence zaman içinde daha güzel olacaktır

ayhan b

Aktif Üye
Tepki
61
hocan nacizane fikrim bu bisikleti bi guzel bakımdan geçirin ve orjinalliğini bozmadan evinizda duvara asın ve sadece özel günlerde binin,yanı ben olsam öyle yapardım nede olsa bir klasik,kim bilir ilerde kolaksiyon kurmak istersiniz belkide en paha biçilmez parçalardan biri olur,

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Komşunuzun kapısına dikilip "eeuuu şey visikletinizi kullanabilir miyim?" Deyin bence... Bu bisikleti yoldan mahrum etmemeli... :in: