Sinop

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Safak 33 arkadaşlar! Hayde memlekete.

hayde son 29.

Arkadaşlar bu gün 28 'Giresundayız :D Tur'a az bir vakit kala son hazırlıklar sürüyorr ;)

Scudo

alikarahan

Üye
Tepki
0
bende foruma yeni bir katılımcı olarak katılmak isterim denildiiği gibi eteplar biraz düşürülse daha iyi olur

targit57

Üye
Tepki
3
İsim
Turgut Y.
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sinoptaki tüm bisikletçiler

Tepki
28
Bisiklet
Sedona
Selamlar sinop gerze ilçesinden aranıza katılıyorum.

1.2 haftaya kadar istanbulluyduk ama hayat şartları bizi özümüze geri gönderdi :) trafik yok sıkıntı yok :)

Evliyim 2 çocuk babasıyım 34 yaşındayım .herkeze hayırlı forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: kutlug1907
Tepki
28
Bisiklet
Sedona
Teşekkür ederim sağolun,yeniyim biraz başınızı agrıtırım bundan sonra :)

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
selamlar.
35 yaşındayım. sinop'ta yaşıyorum.
bisiklete olan ilgim çocukluktan beri devam ediyor. özellikle son 7-8 yıldır özellikle dağa bayıra alıp başımı gitme merakı içindeyim. bu kadar zamandır bildiğimiz demirden 24 kiloluk el yapımı çift amortisörlü bir bisikletim vardı. bu bisiklet sıkça sorun çıkarmaya başlayınca geçen ay bütçemin izin verdiği ölçüde salcano astro 241sv aldım. öncekine kıyasla harika bir bisiklet. önceki bisikleti ben taşıyormuşum yıllardır, şimdi bisiklet beni taşıyor. frenleri vitesleri oldukça tatmin edici. muhakkak piyasada kat kat iyi bisikletler vardır ama bana mercedes'e biniyormuşum hissi veriyor.

bisikleti bazen şehir içinde taksitleri ödemek veya fatura yatırmak vs için kullandığım da oluyor, saatlerce dağ bayırda oyalandığım da oluyor.

herkese iyi forumlar dilerim.

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

Tepki
2
Bisiklet
Ghost
Yolculuğumun 1.gününde Gerze-Samsun arasını tamamladım.Benim için en zor gündü yaklaşık 70km sağanak yağışta sürüş yapmak zorunda kaldım.2 gün ise Samsun Giresun. 3.gün Giresun-Rize son gün yani 4.gün de Rize'den Batum'a gittim. Her ilde bir tanıdık olduğu için yolculuk gayet zevkli geçti. Dönüşte de Batum Rize arasını tekrar geldim ve sonra Rize'den Samsun'a arabayla geçtim devamı tekrar bisiklet gayet iyi bir deneyim oldu

zorba

Üye
Tepki
5
İsim
fatih
Bisiklet
Sedona
Merhabalar,
İstanbul Pendik'ten yola çıkıp ilk olarak Ağva oradan Kocaeli-Sakarya-Düzce-Zonguldak-Bartın-Kastamonu rotasını izleyip kurban bayramına Sinop'ta ki ailemin yanına ulaşmayı planlıyorum, kesin bir rota belirlemedim biraz yol üstü karar vereceğim fakat sahil şeridini takip etmeye gayret edeceğim, malum şehirler arası karayolu güvenlik açısından problem olabiliyor. Konaklama olarak ağırlıklı çadırımda kalmayı planlıyorum, ekonomik olması açısından gittiğim yerlerde konukevi bulabilirsem orada yoksa pansiyon tercih edeceğim. Bu rotalarda gezinti yapan arkadaşlardan; rota tavsiyesi, kalınabilecek yerler, şurayı da kesin gör tavsiyelerine ihtiyacım var. Teşekkürler iyi pedallar.

yakup3457

Aktif Üye
Tepki
153
Bisiklet
Kron
SİNOP >>>> RİZE SAHİLDEN BİSİKLETLİ TUR
Kastamonudan geliyorum 3 gün de memleketim Sinop A geldim yeterince tecrübe edindim geri kalan kısmı kafa dengi bir arkadaşla tamamlamak isterim. Özelden veya buradan yazabilirsiniz. En kısa sürede tura başlamayı planlıyorum rota üzerinde buluşup devam edilebilir

mehmetbulak

Ultra Bisiklet Yarışçısı
Tepki
523
İsim
Mehmet Bulak
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar dostlar

Sinop'ta olup beni aydınlatmak isteyen kimse var mı? Veya daha önce Sinop'tan yolu geçmiş bildiği tanıdığı bisikletçi olan var mı?

Tur dönüşü uçağa binip İstanbul'a döneceğim ve bu yüzden bisikleti kolileyip paketleme lazım. Eğer bir bisikletçi varsa dedim daha kolay olur. Hem bisiklet kolisi bulmak hemde bisikleti sökmek için böyle bir imkanım olursa harika olur.

Şimdiden teşekkür ediyorum 🙏🙏

felixyakuza

Daimi Üye
Tepki
2.652
İsim
Yaşar Kemal
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar dostlar

Sinop'ta olup beni aydınlatmak isteyen kimse var mı? Veya daha önce Sinop'tan yolu geçmiş bildiği tanıdığı bisikletçi olan var mı?

Tur dönüşü uçağa binip İstanbul'a döneceğim ve bu yüzden bisikleti kolileyip paketleme lazım. Eğer bir bisikletçi varsa dedim daha kolay olur. Hem bisiklet kolisi bulmak hemde bisikleti sökmek için böyle bir imkanım olursa harika olur.

Şimdiden teşekkür ediyorum 🙏🙏
turu yaptınız mı , mesajınızı yeni görüyorum.
aktif olan var mı Sinopta arkadaşlar :)

mehmetbulak

Ultra Bisiklet Yarışçısı
Tepki
523
İsim
Mehmet Bulak
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar dostum. Turu yaptım ama Sinop'a kadar gitmedim. Kimseyi bulamadım açıkçası. O yüzden rotayı değiştirdim. En iyisi Sinop'a gidip bisikleti kurup Bartın'a doğru gitmek diye düşündüm.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

felixyakuza

Daimi Üye
Tepki
2.652
İsim
Yaşar Kemal
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar dostum. Turu yaptım ama Sinop'a kadar gitmedim. Kimseyi bulamadım açıkçası. O yüzden rotayı değiştirdim. En iyisi Sinop'a gidip bisikleti kurup Bartın'a doğru gitmek diye düşündüm.
bir sonraki Sinop seferinde görüşmek dileğiyle o halde

kutlug1907

Üye
Tepki
45
İsim
Kutlu
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar bende İstanbul'un kalabalığından, gürültüsünden kaçarak Sinop'un güzel ilçesi gerzeye yerleştim. Ve trekking bisiklet alarak aranıza katıldım. Bu sıralar Gerze dışına çıkamıyorum. Gerze içinde bir fobiye gönül vermiş arkadaşlarla tanışmak, pedallamak isterim.

Ricochet

Daimi Üye
Tepki
995
İsim
A.SÜVARİOĞLU
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bende İstanbul'un kalabalığından, gürültüsünden kaçarak Sinop'un güzel ilçesi gerzeye yerleştim. Ve trekking bisiklet alarak aranıza katıldım. Bu sıralar Gerze dışına çıkamıyorum. Gerze içinde bir fobiye gönül vermiş arkadaşlarla tanışmak, pedallamak isterim.
Harika bir karar adınıza çok sevindim, size mutlu bir hayat dilerim...

• Beğen

felixyakuza

Daimi Üye
Tepki
2.652
İsim
Yaşar Kemal
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sinopa hoşgeldiniz. Hem sinop hem gerze çevresinde harika rotalar var. Sinop içinde de ufak bir bisiklet grubumuz var. İrtibatta kalalım. Esenlikler.

• Beğen

Clal

O da olur.
Tepki
825
İsim
Celal
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Severim Sinop u sayfayı görünce hemen girdim 2008 den beri bütün yazıları okudum. Sinop ta bisiklet değil de Sinop tan başlayan bisiklet turları hakimiyetinde hep yazılar. Sinop bence bundan fazlası İnce burun Hamsilos turları Erfelek fotoğrafları boyabat kalesinde eller üzerinde bisiklet görmeyi umuyordum. Güzel Sinop a selam olsun bir hocamızın dediği gibi Suya Tutunan Şehir e.

• Beğen