Sinop

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ahmet Salih Özenir

Çok teşekkür ederim.. Bisikletimi baştan aşa yeniledim neredeyse .. 9lu sistem ve maşa kaldı geriye ;)
Samsunda ve bulancakta yardımcı olabilecek arkadaşlar abilerimiz var..
Yıllık izin başladıgı anda otobüs ilen samsun'a gidicem .. oradan dinlenip yola Çıkıcamm rüzgar ve hava şartları el verirse :D karadeniz bu ne zaman ne olacagı belli olmuyor ...

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu arada Çıkış tarihlerim Şunlar olabilir 15 Haziran 15 temmuz Yada En son olarak eylül içerisinde olabilir bisikletimin sadece maşa kısmı kalmıştır ...

Şimdi bana Samsun Görele Güzergahı için ek bilgiler lazım yol durumu tüneller eğim , Gibi bana yolda ne lazım olabilir ?

Samsunda 1 gün kalmam gerekebilir Recep abi yardımcı olur her halde birde Giresuna kadar pedallasam giresunda kim Ağırlayabilir beni acaba :)?? yardımları bekliyorum .

Emrah Catak

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
Kardeş sen hiç tanımadığın bir kapıyı da çalsan, damarlarında Türk kanı akan kişi seni geri çevirmez. Bir çok gezi yazısı okudum bu sitede ve hepside söylediğim şeye çıkıyor.Sen sıkılma bu konuda.

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yol bilgisi alabilecegim bir arkadaş varmı?

five

Part time turcu
Tepki
3.960
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Samsun-Sarp yapmış biri olarak söyleyeyim. Günük mesafeler "tur" için biraz iddalı. Ben toplam 600 Km yolu 5 günde geçtim. 123 ve 143 Km'lik etaplar yaptım ama epeyce yıprandığım yerler oldu. Bu tur 7-8 günlük bir şekle sokulursa "Tur 666" daha keyifli hale gelebilir. Daha da iyisi, yol fazla yokuş sevmeyenlere hitap eder nitelikte.

Kazasız ve keyifli turlar

five

Tepki
2
@SerkanNamazcı

tasnif sınıflandırma demektir tasvip diyelim daha doğru olur kusuruma bakma serkan kardeşim art niyetli söylemiyorum..saygılar

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@SerkanNamazcı

TASVİP etmek : onaylamak
TASNİF etmek: bölümlendirmek, sınıflandırmak, parçalara ayırmak

BENCE de rakamlar çok yüksek... Cumhurbaşkanlığı turunun yol mesafelerine bir bakınız... Profesyonel sporcuların mesafeleriyle bu mesafeleri Kıyaslayınız...

Tepki
17
İsim
Yusuf Suat Ş.
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Belki biraz değişik gelebilir yeri de bu başlığın altı olmayabilir ama bir şey geldi benim de aklıma. Bu sene Ordu Valiliği yeniden vosvos şenliği düzenleyecekmiş. Vosvoscuların Ordu'ya geldiği bu dönemde onlara eşlik etme gibi bir proje nasıl olur sizce?

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
Eğim konusu sorun olmaz. Zaten Samsun'dan Hopa'ya kadar sahilden dümdüz gidiyorsun. Tek istisnası Ordu-Fatsa arasında otoban güneye inerek uzun tünellerden geçerek tekrar sahile çıkıyor. Bu yol yerine 26 km'lik şu meşhur inişli çıkışlı virajlı eski sahil yolunu kullanmak daha mantıklı.

Tepki
95
Bahse onu GPA (Gökova Pedallarımın Altında) turunda günlük alınan mesafeler 60-90 km arasında oldu. Böylelikle katılımcılar geceleri dinlenmenin dışında çeşitli aktivitelerle kaynaşma imkanıda buldular. Bahsettiğiniz mesafeler gidilir gidilmesine ama tur pedal bas, yemek ye dinlen tekrar edal bas şeklinde olur. Zamanı uzatmakta veya mesafeyi kısaltmakta fayda olur düşüncesindeyim. Bunun yanında kesinlikle böyle bir tura katılmayı isterim. Umarım gerçekleşir.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bolaman tünelinin bulunduğu kısımdan mı bahsediyorsuz ? Bazen 2gidiş 2gelişli yol? Bu arada şafak .80 .

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
Evet Bolaman Tünelinden bahsediyorum. Tünel zaten otobanın devamı, 3 şerit gidiş 3 şerit geliş ayrık yol. Ama tünel yerine 26 kmlik tek şerit gidiş tek şerit gelişlik olan sahilyolundan gitmek daha mantıklı olur, keza artık pek kullanılmıyor sahilyolu boş olur.

• Beğen

Semra

Üye
Tepki
4
DÜŞÜNBİL BİSİKLETLİ KARADENİZ DOĞA TURU facebook sayfalarında duyurulmuştu; yapılması düşünülen bu oraganizasyona katılınabilir; 102km/gün olarak düşünülmüş. Detaylar:

(link)

NOT: Bunun için yeni mesaj yazmayı düşünmüştüm ama 50 mesaj yazmış olma engeliyle karşılaştım; umarım forum yetkilileri bu sorunla ilgili gereğini yaparlar.
Hoşça kalın.
Semra Günger

emin palaz

Daimi Üye
Tepki
97
merhaba benim üniversitemde hocalar yaptı kurban bayramında 4 gün eğer tavsiye almak isterseniz birşeyler öğrenebilirim... hocalarımın amacı hes i protestoydu

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Teşekkürler ekrem bey Michelin Wild racer 2.00 lastiklerle yola çıksam zorlarmı acaba beni.
bu arada Şafak 60 :D

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
@Ekrem Erten

tünel içi geçişi 2 şerittir. güvenlik şeridi yoktur. kameralarla birlikte billbord larda içeride bisikletli olduğu ikazları ve radyodan sesli ikazlar hatta tünel içinde bisikletlilerin duyabileceği şekilde uyarılarda yapılmaktadır. teşekkürler.:)

• Beğen

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@SELAMİ DABAN
Usta .. Giriş yasakmış ama tünele!! ?? polisi arasak bize eşlik edermi ki artık geri sayım a devam edilmekte olup bisikletin toplanması son hız devam etmektedir.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti