Single (Ramazana özel)

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Hüseyin Suda

Valla, çok sevdiğim dostum -kulakları çınlasın- Lütfü Beyden bir Zeki Müren anma albümü sparişi aldım ancak, ekipten videomda canlandırma yapacak arkadaş bulamıyorum... Ya Lütfü bey sparişi değiştirecek yada o albümü kendiyle çevireceğiz. :) :)

Sizinde mesaj yazan ellerinize sağlık Hüseyin Bey selamlar.

@Murat REİS
Sağolasın Reisim. :)

@KevSerSeri

Muhtemelen tok karna.. :rolleyes: Yani ramazandan sonra hocam. :)

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

sadeceA

Aktif Üye
Tepki
84
@Mesut Girgiç

Mesut bey,
Siteye üye olduktan sonra, sizin özenle hazırladığınız fotoğraf ve videoların tamamını keyifle ve merakla takip ediyorum.
Dün ramazan için hazırladığınız single ı da izledim ve sizin hazırladığınızı gözönünde bulundurduğumda da bana çok sıradan geldi ,beğendiğimi söylemek de popülizm olacaktı bana göre ,bunun ne size nede kendime karşı dürüst olmayacağına inandığım için gerçek fikrimi söylemek istedim.:)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sadeceA

Herkes gibi sizin de gerçek fikirlerinizi beyan etmeniz, tabiidir.
Ben, beğendiğini söyleyenlerin de zaten beni beğendikleri için öyle dediklerini sanmam. Varsa övülecek birşey bana ait değildir. Hz. Mevlana'ya aiddir.
Sizin eleştirinizi de videodaki maddi yada manevi değerlere değil, kendi şahsıma kabul edebilirim ancak. Varsa bir kusur şahsıma aittir. Hz. Mevlanaya değil

Beğenenler de, beğenmeyen de sağolsun. Ne olursa olsun, hepiniz de sağolun:)

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
usta usta ben geldim nasılsınız iyimisiniz nasıl olduğunuza pazar günü bakmak isteriz gelirseniz s.a

sadeceA

Aktif Üye
Tepki
84
@Mesut Girgiç

Mesut bey,
daha önceki yazı video ve resimlerinizdeki anlatım ,ayrıntı ,özen 'cadı kazanlarına yolculuk' ta olduğu gibi ,'AYI' ile ilgili bir konuda ayrıntılı 1 tam sayfa ansiklopedik bilgiyi paylaşımınız sizin anlatımdaki özeninizi ortaya koyuyordu . Benim de tam demek istediğim bu işte,Dünya Mevlana yılında Hazreti Mevlana gibi ulu değerimizi ,Konyada yaşayan birisi olarak ve bizlere ramazanda hazırladığınız single da anlatımınız yavan ve özensiz geldiği için beğenmediğimi belirttim.Bunun ne manevi değerlerimizle nede Hazreti Mevlanayla hiç ilgisi yoktur.:)
Dostluk hoşgörü ve sevgilerimle...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sadeceA

Açıklamanız için teşekkürler. Daha iyilerini bundan sonra şahsınızdan bekliyoruz. Haberiniz ola..:) ;)

Bu topiğe şimdiye kadar yazdığınız yorumlarınız kişisel kanaatlerinizden daha ziyade sanki kuvvetli bir tepkiyi yansıtıyordu. Dolayısıyla yorumlarınız bende hiç de yapıcı bir etki oluşturmadı. Yanlışlıkla ettiğiniz teşekkür listesindeki adınızı oradan silebilmeyi çok isterdim. Uğraştım ama beceremedim.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Mesut Girgiç

çın çın çınladı vallahi Mesut abi,
gönül isterdiki bu albümü beraber yapabilelim.
ancak albüm için işyerinden izin almaya kalkarsam pek hoş karşılamayacaklardır sanırım.

şöyle yapalım isterseniz:
sizin gönlünüzden geçen (ekibe uygun) bir sanatçı büyümüğümüz için bir tur yapın, kabulümdür.
kısacası sıradaki parçayı hale, jale ve tüm mahalle için istiyorum. :)

bu güzel single tur içinde tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Not: kısmetse bir gün düet yapmak dileğiyle...

sadeceA

Aktif Üye
Tepki
84
@Mesut Girgiç

Mesut bey,
'Yorumlarınız kişisel kanaatinizden daha ziyada sanki kuvvetli bir tepkiyi yansıtıyordu' derken neyin tepkisi ? ne için tepki? ne kasdettiğinizi anlayamadım sanki konu farklı bir yöne çekilmek istiyormuş gibi geldi bana.Benim yaptığım basit bir eleştiri sadece .Şimdiye kadar yaptığınız tüm gezileri çok beğendim ve teşekkür ettim verilen emeğe duyduğum saygının göstergesi olarak.siz kaliteli işlerle beğenilerimizi ve beklentilerimizi yükselttiniz,bu doğrultuda baktığımda da single ı beğenmeme hakkımı kullandım
hepsi bu .konunun ne kişiliğinizle ne de kasteddiğiniz her ne ise!? bir alakası yoktur ,tamamen benim estetik bakışımla ilgili kişisel kanaatimdir .ciddiye alıp almamanız da sizin görüşünüze kalmış bu konuda da beklentim yok
.konu sadece basit bir fikir belirtmekten ibarettir.:) dostluk ve hoşgörüyle...:p

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sadeceA

Durum anlaşılmıştır. Sorun yok. :)

Ben den de alın bir o kadar dostluk, hoşgörü, saygı, hürmet .. :)
Kalın sağlıcakla.

• Beğen
Tepkiler: sadeceA

sadeceA

Aktif Üye
Tepki
84
@Mesut Girgiç

Anlaşılmış olmak güzel.:) :) :)
yeni gezilerinizi ve paylaşımlarınızı merakla bekliyorum.
bil mukabele...:p

Tepki
50
mesut abi bisiklet ve mevlanayı sanatsal bir yorumla bir araya getirmen umuduyla videoyu izledim.hatta pedal çeviren ayakları izlerken semazenlerin semah yapması gibi bir vurgu bile yakalamaya çalıştım.onun dışında pek fazla birşey bulamadım.iftar öncesi programlardan bir kesit gibi geldi.canım sizde çok anlam yüklemişsiniz içimden geldi sizlerlede paylaştım diyorsan eyvallah.ama albüm yapmaya kalkma satmaz

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@viteskıran

Şimdiye kadarkilerde olduğu gibi böyle bir paylaşımda da kesinlikle telif hakkı düşünmem zaten. :)
Yine de sanatsal danışmanlık anlamındaki yorumun için sağolasın.
Sanırım bu, çıkardığım ilk ve son single olacak. :)

Hayırlı ramazanlar.

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
merhaba:
hazırladıgınız bu video da birsey dikkatimi cekti :)
metronomun hızlandıgı yerde ki pedal goruntusunde ki pedal ritminiz arkadan gelen muzikteki ritimle bire bir uyuyor.....bilerekmi yaptınız bilemiyorum ama hos bir ritim algısı olmus bisikletle.......:)
saglıkla kalın.....

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Mesut abi ellerine sağlık gerçekten çok hoş fotoğraflarla ve videolarla yine bir o kadar hoş bir müzikle çok güzel bir eser oluşturmuşsun...
Yeni çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@fakiyeteyran

Evet, geziyi playbacklı yapmıştım. O esnada çektiğim video da playbacka uygun oldu doğal olarak...

Emeğe verdiğiniz dikkat ve değer için çok çok teşekkürler. Konyadan kucak dolusu selam ve saygılar..
Siz de sağlıcakla kalın.. :) :) :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@d.berkay

Teşekkürler Berkay. Motive edici yorumun için çok çok teşekkürler.. :)
Selam, sevgi, mutluluk dileklerimle...

merida

Üye
Tepki
26
canım konya çekti şimdi. Bir gün nasip olur o güzelim yerler umarım. Bize resmettiğin için ayrıca teşekkürler ayaklarına sağlık