Siirt

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
bana ulaşır msnz mesaj atınız ben ararım ii günler

forumdaki siirtliler buraya bakalım kaç Siirtli çıkacak bu forumdan varsa eğer lütfen telefon veya ulaşabileceğim adres bilgisi yazınız.Bol pedallar

demmkı siirtten kımse yok:S

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
siirtte değilim ama kalbim seninle barış .DDD.D.DD

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
eyw kankam tşk ederım yok kımse burada ne yapalım yusufla emreyle yokuslamaya devam edecem

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

euners

Aktif Üye
Tepki
122
Kardeş geçen sene ordaydım ama artık değilim. Kısmet bir daha da gelebilirmiyim bilmem. Seninle pedallamak isterdim açıkçası. Siirt merkezde, çok kere kısa turlar attım, 1 kere de Kaleye gittim (bir pazardı sanırım). Kısmet değilmiş karşılaşamadık. Kaleye pedallamak gerçekten çok güzeldi. Her hafta yapıyoruz falan yazmışsın bir konuda, seni tebrik ediyorum.
Ben oralardayken pek resim çekemedim.
Senden bir ricam olacak; bir kale turu yapıp da resimlesen de foruma koysan. Tilloyu, kaleyi, barajı falan görse forum; çok güzel olur. :in:
Başarılar diliyorum....Bol pedallar....

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
yok mu kimse :S

bisiklet süren pedaldaşları aramaya devam :D

umutsuzluga kapılmadan arayısa devam

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Merhaba,

Siirt degil ama yakınım :) d.bakır. Belli mi olur bakarsın bir gün oraya pedallamak kısmet olur.

Umarım ki sen de Siirtten bir kaç kişi bulursun kardeşim.

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
@psychologicalmaniac

siirtte 3 mtb var zaten :D pedallıyoruz ama ben daha çok arkadaşı grubumuza katmak istiyorum

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
@psychologicalmaniac

ben ayda bir gelırım diyarbakıra numaranızı verir misiniz

Tepki
4
slm barışş benı unutma bende burdayımmmmmmmmmmm hem şu bisikletimin resımlerıne bı bak arkadaş begencenmi....

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
Merhaba . Ben kurtalan'da oturuyorum . En kısa süre de buluşmak dileğiyle ...

:) Selamün aleyküm . Ben Mehmet , 17 yaşındayım ve Siirtten katılıyorum BF ailesine ...
Henüz bir bisikletim yok ama bugünlerde almayı düşünüyorum . (Kron Xc 1000 )
Bunun yanında 5 yıldır ara verdiğim bisiklet sevdasına bisikleti aldığım hafta bir geziyle kendime hediye vermeyi planlıyorum .

Siirt - Ankara :)

Sizden de bu yolculuk için bana yardım etmenizi istiyorum (bilgi , gereken araç gereç vs ) :) Şimdiden yorum yazan herkese teşekür ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Ben yogunluktan unutmuşum ya bakmayı. Bu akşam bakacam ama söz arkadaşlar. Bu arada sizlerle yapalım bişeyler artık yahu. Bana ulaşmak isterseniz: 506 511 84 35. Akşam yazarım şu an müsait değilim.

Güzel düşünmüşsün. Tabi tekrar bisiklete başlaman gayet güzel. Lakin Siirt - Ankara derken Siirt'ten Ankara'ya tur yapmayı düşünmüyorsun değil mi? Bu soruyu soruyorum çünkü o kdr yolu antremansız gitmen mümkün olmayacaktır. Sen gel önce bir Siirt - Diyarbakır turu yap istersen. Ya da Diyarbakır - Siirt yapalım. Şaka felan bi tarafa da ne yapmak istediğini daha açık belirtirsen diğer arkadaşlarım da görüş ve tecrübelerini paylaşacaklardır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
@psychologicalmaniac

:) Bisiklet ile Ankaraya kadar gidecem . Tabi gezerek 2100 km yi buluyor . 1 veya 1,5 ay ı bulacak .

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Öyle birşeyi düşünüyorsan güzel düşünüyorsun. Bisikleti ne zaman alacaksın ?

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
Merhaba arkadaşlar hanüz parasını vermemiş olmakla beraber bir bisiklet sahibi olarak foruma Siirt'ten katıldım ama Allah izin verirse Şubat'tan itibaren İstanbul-Kartal da olacağım. MEB de Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim...

Siirt'ten kazara foruma giren olursa şimdilik 2(iki) kişi olarak turlara başladık. Bize katılmak isteyen olursa haberleşelim. İnşallah buradan ayrılmadan bir grup oluşur...

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan