Sigma PC15 Nabız Saati Kayışı [ÇÖZÜLDÜ - TEŞEKKÜRLER SİGMASPORT]

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Selam forumdostları... Uzundur kullanmakta oldugum Sigma PC15 nabız saatinin kayışı yırtıldı ve artık takamıyorum. Günlük kullanımda da kolumdan düşmediginden olsa gerek böyle bir sorunla karsılastım..

Elinde sorunlu PC15 nabız saati olup saat kısmının kayışını elden cıkarmayı düsünen varsa bana ulasabilirse sevinirim...

Fikir olması acısından karsılastıgım durumun fotografları;

http://lh3.ggpht.com/_pCXVmLw6HxQ/TPknrZkcJzI/AAAAAAAABiM/qMe1bxs9A4E/s640/Foto%C4%9Fraf0268.jpg

http://lh5.ggpht.com/_pCXVmLw6HxQ/TPknr8hgIzI/AAAAAAAABiQ/Kca2IBi77-s/s640/Foto%C4%9Fraf0269.jpg

Erdoganlar'dan almıstım.. Sansıma tasınmıs yakın zamanda yolum düsmeyecek.. tahminimce ellerinde yedek parcası yoktur ve dısarıdan istetmek de biraz tuzluya mal olacaktır.. umarım birinizin elinde kullanmadıgı bir pc15i vardır =)

Cok fazla bilgisayar basına gecemiyorum ama telefon üzerinden e-postamı daimi kontrol ediyorum ve telefonum her daim acık... o yüzdenhttp://lh6.ggpht.com/_pCXVmLw6HxQ/S3xXij9LVHI/AAAAAAAAA3Q/G4tBTaU-n_Q/s128/eposta.JPG ya da http://lh3.ggpht.com/_pCXVmLw6HxQ/S3xXH3UPGTI/AAAAAAAAA3M/BhVmm1R4-cg/s128/telno.JPG üzerinden bana ulaşabilirseniz sevinirim.

İyi günler

eRay ADALI

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bir arkadaşım da aynı sorundan müzdaripti. Sigmaya mail attı ve Almanya'yadan yeni kordon seti gönderdiler garanti kapsamında :)Sende şansını bir dene istersen.. Arkadaşımdan detayları öğrenip buraya yazarım istersen..

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
aynı sey aklıma geldi de kutusu faturası memlekette kaldı, onlar elime ulasınca düsünüyorum aynı seyi... erdoğanlar dan almıstım Lütfi abiye ugramayı düsündüm o da tasınmıs ugrayamadım.. Umarım aynı güzelligi bana da yaparlar... ayrıntılı bilgi bekliyorum oyleyse senden =)

bu bilgilendirme icin de tesekkür ederim..

eRay

Emre TAŞCAN

Forum Demirbaşı
Tepki
407
Bisiklet
Cervélo
Ben de Amerika'dan Sigma ROX yol bilgisayarı almıştım. Fakat çok ilginçtir saati geri kalıyordu ve ara sıra kendini kapatıyordu. Yeni pil taktım, resetledim falan olmadı. Sonrasında Sigma destek servisine başvurdum, ertesi gün ürününüzü gönderin yenisini ücretsiz yollayalım dediler. Fatura falan hiçbirşey de istemediler. Almanya merkeze PTT ile gönderdim, aynı hafta içinde UPS ile sıfır ürün 1 günde kapıma geldi!! Sigma'nın satış sonrası desteği mükemmel!! :in:

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Dün (pazar günü) aksamüstü SigmaSport a saat kayısıyla ilgili e-posta attım.. Ve aradan 24 saat bile gecmeden geri döndüler ve acık adresimi sordular. Ücretsiz olarak gerekli parcaları kargolayacaklarmıs... Adresimi ilettim bekliyorum =)

Bu hızlı calısma ve ürününün her daim arkasında oldugunu gösteren karsılıksız hizmet icin gercekten de SigmaSport'a tesekkür ediyorum... Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar varsa ya da Sigma Müşteri Hizmetlerini merak eden varsa diye buraya da yazmak istedim.

Bu konuda yöndendiren forumdostlarına da tesekkürler tabii ki =)

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Bir KM saatinin ışığı bozulmuş, yerel satıcımdam almamıştım laf arasında yere düşürdüğümü söylemiştim. Düşürmeseydin ben genede alır yenisini verirdim demişti. Kendiside sigma satıcısı. Ama düşürmüşsün almam dedi.

Satıcılarda bu şekilde geri dönüldüğünü bildiği için ürünü raflarına koyuyorlar galiba. Sonra yeni km saatini kendisinden aldım. Bkalaım bir sorun olunca nasıl hareket edecek.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Geçmiş olsun :) Sigma Sport gerçekten satış sonrası destekte çok başarılı.. Tebrik ediyorum kendilerini. Kargoyu ücretsiz olarak ve genelde UPS ile yolluyorlar. Bir kaç güne elinde olur gerekli parçalar :)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
şimdi tek sorun UPS'in beni evde bulabilmesi sanırım.. Öğrencilik + Eryaman olunca halim duman, kargocular ayagına cagırır oluyor maglumunuz =)

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
İşte müşteri memnuniyeti diye ben buna derim. Elimden düşen ve bir tuşunun kırıldığı BC1009 km saatim için yazdığım ve birkaç saat içerisinde aldığım cevap.

Gönderdiğim metin

Hello,
I have a Sigma BC1009 bike computer and i use it willingly. Recently i dropped my BC1009 and unfortunately it\'s \"reset\" button was broken. Now how can i find that button or repaire my BC1009? And this event in the warranty? I bougt my BC1009 in May 2010. Thank you. Best regards.

Aldığım metin

Dear Mr. Cubukcu,

we will send you the needed spare part for free of charge.

Mit freundlichen Grüßen/Best regards

Silke Becker

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Madem öyle ben de yazışmalarımı paylaşayım... Yazarken grammer e pek dikkat etmemistim, simdi gözüme carpan cok komik hatalar olsa da anlaşabilmişiz ya hic bozmadan yolluyorum =)

@ (1) eRay

@ (2) SigmaSport

@ (3) eRay

@ (4) SigmaSport

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Müşteriyi savuşturmak için her şeye bahane bulan yerli firmalarımıza örnek olsun. Reklam ve pazarlamaya ilgili duyan arkadaşlar bilirler; "marka" olmak için üç şeyi çok iyi yapmak gerekiyor.

1- İyi ürün
2- İyi fiyat
3- İyi hizmet

Bu üçünü iyi yapamıyorsanız asla marka olamaz, hatta yanına yaklaşamazsınız. Türk firmalarının bir türlü anlamak istemeyip, kolaya kaçtıkları konu bu. Aslında her şey bu kadar da basit.

bicycler

Aktif Üye
Tepki
47
(link)

peki benim yukaridaki sorun için ne yapmami tavsiye edersiniz?
bir de sigmasport'a nasil ulasacagiz?

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@bicycler

(link)

adresine gidip gerekli bilgileri doldurduktan sonra mesajınızı yazın ;) Ben ingilizce olarak yazdım birkaç saat içerisinde dönüş oldu. :rolleyes:

bicycler

Aktif Üye
Tepki
47
@Faruk ÇUBUKCU

Tesekkürler, mesajimi yazdim, bakalim ne diyecekler.

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Adamlar belkide binlerce dolar harcayıp yapamayacağı reklamı yapıyor işte,bu konuyu gören onlarca kişi hiç şüphe duymadan gidip alacak sigmadan malzemesini.. Bizim Türk esnafında nerde bu mantık,onlar günü kurtarsın yeter :)

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@Samet Şenel

Aynen katılıyorum. :) Ayrıca kazığı atarken iyi yarın içinse "Allah kerim" :)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Benim saat kordonum bugün itibariyle normal posta yoluyla elime ulastı, es zamanlı olarak sigmayla iletisime gecen dostların da sorunu cozulmustur umarım =)

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@GiciK eRay ADALI

Öyleyse yakın zamanda benim parçam da gelecek demektir inşallah :) Gel de sigma alma şimdi :D

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Tam takım olarak sigma km saatimin tuşları da dün elime geçti. Gerçekten adamlar işlerini hakkıyla yapıyorlar. 1 tane daha sigma alacağım inşallah :) Servis dediğin böyle olur.