Shimano Wh-r 500 Jant Setİ Ön Arka

xykare

Üye
Tepki
2
Bu jant seti hakkında bilgisi olan var mı? Acaba?

SHIMANO WH-R 500 JANT SETİ ÖN ARKA

(link)

Scudo

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
konuyu yalnış yere açmışsınız
atölye ,tekerlekler bölümüne açsaydınız daha verimli olurdu
iyi ,forumlar

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
evet satış bölümüne açmışsın konuyu.
ben şu anda bu jantları kullanıyorum antrenmanlarda. fiyatına göre beklediğimden çok daha hafif jantlar. elbette abisi WH-7801 ile boy ölçüşemez ama oldukça hafif ve dayanıklı. kullanışındaki hoyratlığa da bağlı ama kolay kolay jant ayarı bozulmuyor. yalnız göbekleri çok iyi dönmüyor. yani bunu eline alıp hafif bi hareketle dönüşünü izlersen kısa süre sonra duruyor. abisi WH-7801 i eline alıp yine hafif bi hareketle dönüşünü izlersen oturup ağlarsın çünkü dur-mu-yor. eh o kadar fark normal çünkü biri 160 ytl diğeri 1200 ytl.
almayı düşünüyorsan vereceğin her kuruşu hakkeden bir antrenman ya da yedek seti.

xykare

Üye
Tepki
2
@rocinante

sevgili rocinante verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Özellikle dayanıklılık konusunu mereka ediyordum...

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
allah uzun ömür versin; bu cantlar seni eskitir, eskimez. gönül rahatlığıyla alabilirsin. :))

• Beğen
Tepkiler: xykare

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Tam not,
Fiyat performans oranı müthiş,
Biraz gürbüz olmama karşın (90 kg+):rolleyes: , halen ilk günkü gibi..

Bu arada, Bostancı Tuzla hattındayım beklerim

Hakan KAYIŞLIGİL

• Beğen
Tepkiler: xykare

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
@atlastancepkenli

Teessüf ederim, senin anlayışına göre 60 yaşından sonra kimse bisiklete binemeyecek mi?
Fikret albayım 77 yaşında ve her sene türkiyeyi karış karış geziyor.
Hakkı abi 77 yaşında (Hakkı Süha Terzibaşıoğlu em.yargıtay üyesi.) istanbul ve marmariste yaptığı şehir içi ve şehir dışı gezileriyle bisiklet camiasında yakınen tanınıyor.
Necati Bilgen 69 yaşında aynı zamanda forumumuzunda üyesi, oda Türkiyeyi karış karış gezen hatta bu gezilerini forumumuzdada anlatan bir büyüğümüz.
Faruk Sükan 80 yaşında emekli öğretmen Bisikletyle Tüm türkiyeyi hemde yalnız başına dolaşan çevre ve doğa dostu insan.
Umarım bu örnek insanlar senin düşünmeden ettiğin sözlere iyi bir cevap olmuştur.

Eşref Canbaz

Daimi Üye
Tepki
21
delta bisiklette var o setten e n son baktığımda 173 ytl di
şuan bilmiom

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@xykare

resmini koyduğun bu set 550 nin resmine benziyor yanlız. bildiğim kadarıyla 500 ün nipelleri çemberden montajlı. 550 de nipeller göbekte

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
150 lira civarı 1884 gr cant seti pahalı mı ? Fiyatlara bi daha bak istersen

alikayalik

Üye
Tepki
11
o fiyat için ideal... bende kullandım bu setten fakat arka göbek badisi 30000 km sonra bozuldu... bu jant setine vereceğin paranın üstüne biraz daha koyup bence mavic aksyıum al ben şu an ondan kullanıyorum