Shimano Sora 3500 Nasıl?

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@Uptown Cyclist
@Uptown Cyclist
Al artık şu culebro yu, al.

Ramazanda binmediğim için her gün eve geldiğimde culebroma bakıp sevgi sözcükleri haykırıyorum,özlemimi dile getiriyorum. Uslu uslu duruyor odanın baş köşesinde.:komik: Sende al, Sora ya takılma. Önemli olan jant arkadaşların dediği gibi, ileride onu değiştirsin ilk olarak. arkadaşlar söylemiş. Al o bisikleti inan bana gram pişmanlık duymayacaksın. Bu kadar net.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR
Scudo

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@serdar k
Alıyorum abi :D ya bisiklet çok güzel var ya abi görmen lazım yakından.kus gibi geldi bana 9.23 ağırlık olmasına rağmen.Goruntu olarak 2.0 ve 3.0dan daha güzel yakından.Daha önce de dedim ben kararımı verdim kafam karışmasın daha.Herkese çok teşekkürler.Aldigim zaman inceleme yapacağım yorum yapan herkese o zaman da teşekkür edeceğim :D tekrardan teşekkür ederim herkese

• Beğen
Tepkiler: serdar k

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
İyi günlerde kullan sen kararını vermişsin..!

• Beğen
Tepkiler: Emir haberal

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@Uptown Cyclist

Ya bisikletin boyası , renk uyumu o kadar güzelki sana net diyorum aşık olacaksın. salcanoya btwin e falan benzemiyor, Focus bu. Git al, bin mutlu ol. bu kadar net.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@serdar k
Alacağım abi kesin alacağım.Focus olacak o kesin.Sora da olacak zaten.Icime sindikten sonra sora falan pek umrumda değil.Eskiden takardim kafaya da bu bisiklette umrumda değil :D

• Beğen
Tepkiler: serdar k

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yigit Kabadayi
Teşekkür ettim :D

Cihan Şar

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Scott
@Uptown Cyclist

2016 Model'de Tiagra 4700 Serisi var ise, Tiagra 4700 eski 105 5700'in aynısı gibi diyebilirim onu belirteyim. görsel açıdan da çok daha güzel.

(link)

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Uptown Cyclist

Bende senin gibi Culebro 4.0'ı almadan önce çok düşündüm. Sora yetmez,gitmez,takır tukur ses yapar falan diye ama hiç öyle değil.Nasıl tarif etsem dağ bisikletinde Alivio'nun karşılığı gibidir yani hiç de kötü değil Sora. Bisikletin jantları pek hafif değil ilk değiştirmeyi düşündüğüm şey onlar. Yalnız açık bir şey söylemem lazım geçen sene Accell Bisiklet bana peşin olarak Cube Peloton Pro'yu 3000'e bırakmıştı. 105-Tiagra karışımı bir bisikletti. Yalnız benim aklım hep Culebro'daydı. Kırmızı-siyah çizgiler harika. Ben alamadım ama @serdar k ' nin sele altı çantası bisiklete harika bir şekilde yakışmış..Birde şunu yazayım sana ben geçen sene 2014 modeli 2200 peşin olarak almıştım. Pazarlık vs. yaparken aklında bulunsun.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tolga Çelebi
Fiyat performans olarak daha iyi bisikletler vardır elbet ama aşık oldum Focus'a.Ya öyle ya böyle Focus alacağım.Eskiden Cannondale hastasıydım ama Focus markasının bisikletlerini gördükçe tamamen değişti fikrim.Sora alacağım o kesin artık.Peki sence 2015 mi alayım 2016 beklemeli miyim?

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Ayırdıgın fiyat cok iyimiş alur 700 105 setli karbon kadro maşa alınır o fiyata madem salcano istemiyorsun. ama ille ben o fiyata sora setli bisiklet düşünüyorum diosan oda seni götürür sadece fazla para vermiş olursun. Hayırlı olsun simdiden.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uğur Recep AKGÜL
Sora takıntım elbette yok :D ama bisikleti çok sevdim ne yapayım :( ayrıca fiyata nakit 2600 tl

• Beğen
Tepkiler: Emir haberal