shimano kalpiye

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında burak koçak tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:

elinde fotoğraftaki kalpiyelerden olan varsa, veya 0 olarak satıldığı yeri bilen varsa haber edebilir mi?

pedal istemiyorum sadece kalpiye!

şimdiden teşekkürler.

2. Necati Durmaz

Necati Durmaz Üye

Seviye:
    bende de pedallardan var, eğer kalpiye bulursan burada paylaşabilirsen ben de ilgilenip kalpiyeli şekilde satabilirim. kolay gelsin.

burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    pedallarınız için ne kadar istiyorsunuz? bir de fotoğraftakilerin aynısı mı?

aslında ben kalpiye buldum ama plastikmiş görüp metal sanmıştım çok hoşuma gitmişti hayal kırıklığı oldu.. fotoğrafta gayet metal gözüküyor :D

İlginizi Çekebilir

upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.