Shimano Deore (M-486) Hidrolik Disk Fren Seti AÇIKLAMALARA BAKINIZ

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Merhaba arkadaşlar; elimde arka fren kolunun gidona bağlanma yerinin kırık olduğu ikinci el fren seti var. kaynak yapılabilir, farklı bir şekilde gidona oturtulabilir ya da sadece yedek parça olsun diye satın alınabilir. hem sonçta ön fren sağlam.

On fren sapasağlam ve çiziksiz durumda. iki frenin de yağı ve pedleri sıfır ayarında. sadece 500km kadar sürüldü, pedleri sıfır ayarında. %90 omürleri duruyor.

kaliperlerde çizik yok, sol fren kolunda çizik yok. sadece malum kaza sonrası sağ kolda çizik var. o da sadece yüzeysel çizik. performansı hem arka hem ön olmak üzere mükemmel.

sıfırlarının fiyatı 300-350 lira civarı. bunun bir kolu tamamen sağlam, birinin ise kaliperi sağlam, kolunun gidona girişi kırık.

fiyat: 130 lira+kargo. lütfen pazarlık işini abartmayalım.
iletişim; ozel mesaj ya da;
0532 527 72 55

Resimler:

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
arkadaşımın onerisi üzerine fiyat 100 liradan günceldir. tek fren tamamen sorunsuz, diğeri ise ufak bir kaynak istiyor. cidden çok ucuza gidecek.

yağı, pedleri sıfır 2-3 yıl bakım gerektirmeyecektir; ne yağ ne de ped olaraktan...

100 TL

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Hoca simdi soyle oldu: saatte 25km hizlan trabzon akcaabat arasi giderkene ana yoldan ara yola saptim. Hiz kesici engel varmis ona girdim :D sag sol sag sol derkene yamuldum. Ellerim ustune dustum bisiklet de fren koluna dustu. Ben iyiyim saol :D frenler de iyi kolda bi problem yok kaliperlerde cizik bile yok ama iste gidona baglanma yeri cat diye catladi o darbeye..

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
sahibinden üzerinden get açarsanız kredi kartımla almka istiyorum taksitte yapılıyor ya orda.