''sezon başlangıcı ilk antreman bostancı-bıçkıdere-bostancı-4 eylül''

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Şu forma-tayt ve 1.50 lastik işini bu aralar aradan çıkartmayı düşünüyorum, 150 tl lik bi bütçe ayırdım bu işe. Forma ve taytı decathlondan baktım 20 tl ye gayet ucuz forma ve tayt var kısmetse yarın gidip alacağım. Fakat lastik konusunda kararsız kaldım, Maxis Xenith 1.50 mi alsam, yoksa varmıdır daha iyisi aynı fiyata ? Kudret Abi sen söylüyordun bana bir lastik ama kalmadı aklımda senin bisikletin üzerindeki lastikler nedir hangisini önerirsin uyanınca bi yardımcı ol bana :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

yav 05.de ben uyuyorum ozan,,sabah mesaj atmışsın ,,,decatlona bak,,forma bisilet forma al tayt al onlar ucuz orda,,1.50 teker maxxis zenith marka decatlonda olacağını zannetmiyorum genede bak teker 1.50 ,,,,112 ytl idi ama eski fiat,,,,
yuro yükseldiği için arttı..şimdi kurtdoğmuş gibi yerler için dişli lazım orada benim teker beni zorlayacak her zaman kurtdoğmuş olacak diye bi durum yok genede stabilize o yolda araba teker izlerini takip edeceğim dişli tekerler biliyorsun adamı asfaltta tutar ,,,,,,,,,,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Abi decathlondan yeni dönüyorum, forma-pedli taytı aldım :) Hatta dönüş yolunda üstüme giydim test edeyim dedim forma gerçekten çok hafif ben t-shirt giyiyordum ya bi zorluk hissetmiyordum ama bu formayı giydikten sonra t-shirt falan giyemem artık anladım farkı :)Bu arada forma-tayt almak isteyenler için fiyatıda söyleyim 2 sine sadece 40 TL verdim , 20 şer lira forma-tayt gerçekten çok uygun, forum istanbul - decathlon mağazısından almak isteyenler alabilir. pedli taytta konforlu fakat benim sele rahatsız olduğu için sadece ağrıyı azalttı selenin değişmesi gerek.Dönüşte Velespit e uğradım bir sele-lastik fiyatı sorayım dedim.1.50 lastikler elinde yokmuş 1 haftaya gelir dedi çifti 50 liradan başlıyo dedi. Seleyide ben arkadaşımın 3900D trek ine binmiştim selesi çok rahattı Bontrager SSR velespitte vardı bi trekin üstüne o sele sordum ellerinde kalmamış fiyatı 25-30 euro dedi biraz çok geldi. sele işini erteledim şimdilik Lastik olayını halledicem kurtdoğmuşdan önce takarsam lastikleri 2.0 ları koyucam kenara iç lastikleriyle beraber kurtdoğmuşta takarım geri o yol dediğin gibi sıkıntılı

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Ozan Güner

Ozan, Muhammed Abi'nin (Forumdaki adı hız), Bostancı'daki dükkanı Cadde Bisiklet'ten Rubena yol lastiği alabilirsin. Normalde çifti 50 lira olan o lastikleri pazarlıkla 45'ten aldım. Ayrıca Cumartesi günü bisikletime bakım yaptırdım ve fren papuçları değişti. Şu an hızım inanılmaz ölçüde arttı. Ama Kurtdoğmuş yolunda yavaş gitmekte fayda var. Çünkü zemin kaydırıcı. Jelli sele için ya Sirkeci'deki Aslı Bisiklet'e ya da Fatih'teki Dadaş Bisiklet'e uğra derim. Elime para geçse yazlık ve kışlık pedli tayt, ayrıca kışlık forma almayı düşünüyorum Decathlon'dan. Ama öncelik suluk kafesi ve suluktan yana olacak.

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Cem ŞentinSeninkiler 1.90 be abi , ben 1.50 olanından arıyorum bi kere alayım bi daha değiştirmeyeyim.
Ya ben bontrager ı kafaya koydum o yüzden erteledim sele olayını önümüzdeki ay o bontragerı alıcam şimdilik lastiği halledicem.Maxxis Xenith için yabancı sitelere baktımda çok iyi puan vermişler ve çok iyi yorumlar yapmışlar, bir tek rengi hoşuma gitmedi benim bisiklete gitmeyecek bi renk o yüzden alternatif arıyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

valla sudan ucuz ,,,,seleyi değiştir evet,,,50 normal,,,,,

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Ozan Güner

Cadde Bisiklet'te benim lastiklerin 1.50 modeli de var. Tabii ki sünnet olan pazarlık etmeyi de unutma. Bu arada benim selamlarımı söyle kendisine.