Sevmediğiniz bisiklet marka ve türleri

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@justiceleague Sen baştan söylesene:)Bana tekerler dönsün yeter diyorsun yani:D
Araba ve at kıyaslamam gayet yerinde oldu aslında ama senin için ite kakada gitse olur yani;)
Sana Canellolu,Zebranolu,Castellolu vede hepsinin zirvesi "Salçanolu" günler dilerim.
:D

Scudo

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@justiceleague Ben Ultra tur yapıyorum.Genelde 200-250 km arası oluyorlar.Allahın izniyle 2016 marttan itibaren 300 + km tur programım başlayacak.Senin iş görür dediğin bisiklet sınıfı ile tabikide o mesafeler yapılabilir ama senin tabirinle tam "mortingen şıtrayze" olunur.
:D Bir daha binersem ....... durumları olur:D
Kısacası sizin türkçeleştierilmiş almancanızla "Haşırtingen" olur:D K.çta kalıcı nasır meydana gelir ve günlük yaşamınızdada pedli tayt giymek zorunda kalırsınız:D
@Emre Yönlüer Evet biraz fazla klasiktir Gazelle ama tam bir zerafet abidesidir kimileri ve benim için.Tam yağmurda gezilecek bisiklettir:)
Logosu bile ayrı güzel
gazellebikerip.gif

karaz

Üye
Tepki
47
İsim
İbrahim
Bisiklet
Giant
Kişisel zevk ve cep meselesi Marka dediğimiz.
Formda her marka her tip bisiklet var maşallah, o güzel bu çirkin diyemedim.
Hepimizin yolu açık olsun.

memre

Üye
Tepki
112
Kesinlikle Salcano. Hiç kullanmadım ama yine de sevmiyorum, bilmiyorum neden.

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@vatansever85 Evet şaşırdınızmı? :) Genellikle ultra maraton koşuyorum.Alt limit 160 km üst limit sizin direnç ve performansınıza bağlı oluyor.Ortalama 175-250 km arası yapıyorum.İnşAllah üst limiti Mart ayında 310 km/18 saat civarna çekeceğim.

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
@Emre Yönlüer
Ben kuruluş tarihini kastederek söylememiştim

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
@Candan Biberci

Evet şaşırdım, çok yüksek bir rakam. Peki bu mesafe için hangi güzergahı kullanıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@vatansever85 Güzergah Bursa içi ve komşu iller.Balıkesir,Bilecik,Kütahya,Yalova ve bu illerin muhtelif ilçeleri..Değişken yol ve hava koşullarında bazen -4c bazen 35c sıcaklıklarda.tek kişi olarak yapıyorum.Ultra maratonda 160 km kuralı var ama bazen 125-150 km lik zorlu turlar 200+ km efora denk oluyor.Bol tırmanışlı yada bozuk zeminli oluyor.

(link)

(link)

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
Sebepsizce yazisini "specialized" sanip basliga anlam veremeyen sadece ben miyim?

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Halilibrahim Dostum yazınız güzel olmuş ve fikirleirnizi da hoş bir şekilde ifade etmişsiniz...
Ancak ben bu forum başlığını zaten geyiğe bağlanmış bir düşünce olarak addettiğim için bir kaç marka sıralarım. olayın salcano ya dönmesine de arçeliğe dönmesine de üzüldüm aslında. Ancak ne zaman cidden kaliteli ürünler üretiriz o zaman biizm halkımız da kendi markalarına sahip çıkar diye düşünüyorum. Ancak artık bir yerlerden de başlamanın zamanı geldi geçti...
Anlamsızca hazzetmemek dediğniz gibi cahilce olabilir ama cahillik de eğlenceli olma amacında burada diye düşünüyorum. Bilmem fazla mı iyi niyetli düşünüyorum?