Serİ DiŞi Hİdrolİk Fren Takimi Sİyah

BF Okuru

Üye
Tepki
2
selam arkaşlar mosso bisikletimden cıkan shımano deore hidrolik firen takımı
seri dışı bl m486 set cok az kullandım ve hiç birsorunu yok temiz ve sorunsuz
rotorlar aligator altın sarısı istediyim fiyat 230 ytl rotorların resmini enkıssa zamanda koyarım iyi forumlar
(link)
(link)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bunlar deorenin seridışı üretmiş oldugu firen takımı shımanonun katologunda mevcut ben firmadan alırken baktım

onur polat onur

Aktif Üye
Tepki
15
özelden mesaj atamıyorum kusura bakmayın. adaptörleriyle birlikte verilecektir dimi. ve nekadar kullanıldı neden satıyosunuz gibi biraz daha bilgi verirmisiniz.ben bostancı veya kadiköye gelebilirim yarın

Batuhan İŞBİLİR

Daimi Üye
Tepki
71
evet yusuf beyin dediği doğru deore seri dışı hidrolik, aynısını ben kullandım, fakat M486 değil M485 olması lazım.

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
shimano serıdışı fiyatı sıfırı 120 tl deore ne kadar bilemiyorum ama :) rotorlar hariç

onur polat onur

Aktif Üye
Tepki
15
eğer bu ilandaki frenler le aynı frenlerse çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için :D fakat sanırım o yurt dışındaki fiyatı 60€ olarak gözüküyo burda da 170 civarında satılıyo sanırım. deoreler de 300 civarında.

mustafa gökce

Aktif Üye
Tepki
35
yani fiyatı banada biraz fazla gibi geldi es deger yada aynı modellerini daha uygun fiyatlara saatan arkadaslar oldu :)

onur polat onur

Aktif Üye
Tepki
15
yusuf bey son fiyatı öğrenebilirmiyim. başka fren setleri de buldumda karşılaştırmak istiyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
eyer ben fiyattan aşşagı bula bilmeniz mümkündeyil bugun en ucuz firen seti 150 civarı hitrolik set yani normal tekro hitrolik olmayan fiyatı 85 ytl mümkünü yok lütfen butür konuları yazmayalım ilanları kirletmeyelim iyi forumlar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ilan güncel firen setinin sıfırı 290 ytl aligator disk sıfırı 80 ytl ben kompile 230 ytl ptt dail sıfır ayarında cok az kullandım kendim avit ultimet almıştım onu kullanıyorum fiyat uygun kaçmaz