Semtlere göre değişen ücret

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
@Furkan Candan @Ferhat Karaca Merak ediyorum şuan aktif olarak içerisinde bulunduğunuz sitenin amacını biliyomusunuz ??
İnsanların sanal dünyada bir araya gelerek bilgilerini, tecrübelerini, doğrularını, yanlışlarını, hatalarını, eksiklerini ve aklınıza gelebilecek her konuda topic(konu) ve yorum yazarak paylaştığı yazların bütünüdür.
Diğer bir deyişle ''forum'' sanal dünyanın sosyalleşmiş siteleridir. Günümüz forumlarında insanlar bir araya gelerek sanal etkinlikler dışında bir çok konuda etkinlikler düzenlemektedirler. Ben bisiklet kullanan arkadaşlarıma sormak istedim.

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
Ben ilk mesajimda düşüncelerimi yazdım zaten okumadinizmi. Biraz fazla para verip işinizi ggordunuz diye sizin tarafinizi mi tutması gerekiyor herkesin...

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
Buradaki esnaf gönlünden ne koparsa at diyor :)

• Beğen
Tepkiler: Volg

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross

urkmez39

Aktif Üye
Tepki
159
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
Esnafın halini düşünmek lazım tabi ama düşünme işi karşılıklı olmalı. Bir yamaya 20 lira demesi çok absürt olmuş, maksimum 5 TL olabilir bir yama, işçiliği nedir ki? Türkiye'de esnaflıktan bahsedilmesin lütfen, adam gibi esnaf samanlıkta iğne bu dönemde... Dechatlon gibi mağazalarda 10 TL ye çiftini satıyorlar iç lastiğin. Mahalle esnafı da ikisine %100 eklese 20 TL eder tanesini 10 liradan satabilir ama nerdeee illa %300 kazanacak :mad:

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@urkmez39
Ben bu konuda şanslıyım. :D Benim gittiğim bisikletçi 5 yıldır yama için 1 TL iç lastik için 5 TL istiyor. :D

• Beğen
Tepkiler: urkmez39

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
Siz bu kafayla bostancı ttarafında malzemesiz gezmeye devam edin sonrada forumda üyelerin fikirlerini öğrenmek için konu acarsiniz.

Bende birazdan bir konu acicam zaten mahalledeki çay ocağında aaldığım çay 75 kuruş bostancida ise 5 lira diye. Kullanılan cçay aaynı çay ayni su da aaynı aradaki fark nerden geliyor acaba.

Herkese iyi günler diliyorum...

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@Furkan Candan Abi anlatır mısın dükkanın içi nasıl bir yerdi ya da dükkan hobi shop gibi miydi?

urkmez39

Aktif Üye
Tepki
159
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
Bağdat Caddesinde Gönül Kahvesine giderseniz çay 3 TL arkadaşlar :) Türk Kahvesi de 6 TL. Mahallemdeki cafe de de aynı fiyat (Alibeyköy).
Cafe ile Cafe'yi kıyaslayalım lütfen, çay ocağı ila cafeyi kıyaslarsak tabi ki farklı olacaktır.

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
@urkmez39

Bu konu başlığı aaltında bisiklet ve araba örneği verilirken neredeydin arkadaşım :) çay örneği mi ccanını sıktı sadece :)

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@Ferhat Karaca Bisiklet ve araba örneği verdim. Çünkü herkes'de motosiklet olmasa da herkes de bir şekilde araba vardır. İstersen verdiğim örneği motosikletle de veririm.

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
@Volg

Geç kaldin arkadaşım o ornek için ssöz ağızdan birkez çıkar...

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
@tugrulboraerkil arkadaşımın dediği gibi hiç uzatmaya gerek yok bu foruma böyle yanlış bir konuyu açarak hata yaptım.@Ferhat Karaca beyde kusura bakmasın onun dükkan sahipleriyle kurduğu empatiyi bizler kuramıyoruz.Onu anlamamız çok zor.@Volg @urkmez39

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@Ferhat Karaca Verdiğim örnek ile sorunum yok. Anlayabilecek olan anlamıştır.

öylebirbaktıydım

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Şahin Can
Bisiklet
Merida
Araba lastiğini 10 tl ye yamıyorlar bir bisiklete 20 tl çok uçuk bir rakam o fiyatı verdiği zaman sert yapsaydın maksimum 5 tl ye hallettirmiştin işi.

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
@Furkan Candan

Furkan bey böyle bir konu açmak yanlıs ddeğil. Eminim birçok kişiye ornek oolacaksınız. YYaptığınız çok doğru birşey sizi taktir ediyorum. Bundan sonra kimse kolay kolay malzemesiz bbostancı gibi yerlere gitmeyecek tir..

SSaygılar..

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.