Sele seçimi

Tepki
37
İsim
Serkan s
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selle Royal Respiro Moderate Sele Siyah, Almayı düşünüyorum, Kullananlardan görüş almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim 202439_1_1_1_1.jpg

• Beğen
Tepkiler: Robert Knepper
Scudo

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.344
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selle Royal Respiro Moderate Sele Siyah, Almayı düşünüyorum, Kullananlardan görüş almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim 292785 dosyayı görüntüle
Selam ,

Tam olarak bu modeli olmasa da ona yakın Soft Athletic modelini kullanıyorum epey zamandır MTB 'de. Son derece rahat ettim , saatlerce sürebilirim.
Bendeki selenin incelemesini de yaptmıştım.

Tepki
1.365
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Selle Royal Respiro letgo da 200₺ buldum Temiz gibi fakat ilan süresi dolmuş mesaj atamadım

• Beğen
Tepkiler: Serkan-tetova
Tepki
5
İsim
HASAN AKKIZ
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yeni alınan bir sele doğru açı ve yükseklikte montajlanmamış ise kullanmaya başladıktan bir süre sonra rahatsızlık verebiliyor. Dört yıl önce aldığım Selle Royal marka seleyi aldıktan iki gün sonra uzun soluklu bir turda (60 km) kullanmıştım. Yirminci km'den sonra bayağı bir rahatsız etmeye başlamıştı. Selenin açısını 3-4 mm kadar değiştirip düzelttikten sonra sele borusunu da 1 santim kadar kısaltmak aklıma geldi. Yaptım ve 3-5 km sonra selenin verdiği rahatsızlığın yüzde doksan azaldığını görünce sele borusunu yarım santim daha kısalttım ve tur sonuna kadar sıkıntı yaşamadım. Selenin doğru açıda ve sele borusunun doğru yükseklikte olmasının önemini o gün deneyimleyerek öğrenmiş oldum.

• Beğen
Tepkiler: Serkan-tetova
Tepki
37
İsim
Serkan s
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam ,

Tam olarak bu modeli olmasa da ona yakın Soft Athletic modelini kullanıyorum epey zamandır MTB 'de. Son derece rahat ettim , saatlerce sürebilirim.
Bendeki selenin incelemesini de yaptmıştım.

Merhaba Hayırlı günler, Dün sele, yi Almaya karar vermeden önce Sizin İnceleme video' nuzu izledim, Olumlu yönde Karar Vermemi sağlayanda bu oldu. Zaman ayırıp Bilgilendirme sağladığınız için Teşekkür ederim 🙏ve Diğer arkadaşlarımıza da Teşekkürler yanıtları için Sağolun.

• Muhteşem
Tepkiler: TatanQa_tr

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.478
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün yol bisikletim için fizik TERRA AIDON X5 sele aldım aslen yol bisikleti için tasarlanmamış 145x255mm normalden 2cm daha kısa bu sorun olur mu?
Hocam merhaba, ürünü nereden aldınız? Benim ölçülerime de uygun bir sele.