selam

iso

Üye
Kayıt
3 Ağustos 2006
Mesaj
1
Tepki
0
Herkese kolay gelsin. Elimde Alpha slr 6500 model trek marka bisiklet vardır. Yürüyen aksamı 2006 model shimano deore lx olup disk frenlidir. Amortisör rock shox olup bacakları easton dur ve ömür boyu garantilidir ve amortisöre yükseklik ayarı yama şansı vardır. Toplamda 2 defa kullanılmıştır. Alacak olan kişiye extra olarak yine tam yürüyen aksam deore lx ve rst giga 100 marka amortisörde hediye olarak verilecektir. Bunlar da toplamda 150 km yapmıştır. Satma nedenim yol bisikleti alacağımdandır. İlgilenen arkadaşlar buraya ya da anten79@yahoo.com adresine haber verirlerse çok sevinirim. Fiyatı mantıklı olacaktır. Herkese selamlar.
 
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Kayıt
3 Temmuz 2005
Mesaj
7.181
Tepki
8.609
11.)Bisiklet,Donanım,bilgisayar, vs vs..satmayı düşünen satıcılar satacakları malzemenin teknik özelliklerini(bütün ayrıntılarıyla), durumunu (az kullanlımış-arızalı-iyi durumda-kullanılmamış-yeni), teslim şeklini (kargo ile-elden teslim) , satıldığı ili ve fiyatını belirtmek durumundadır..
Yukarıdaki alıntı 2. el bölümünün kurallarındandır. Mantıklı yerine rakamsal bir fiyat belirtirseniz daha iyi olacağı kanısındayım :).
 
Yukarı Alt