Şehir - Tur bisikletlerimizin fotoğrafları

Scudo

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.059
Bisiklet
Trek
@umutcelik şimdi gördüm. Hayırlı olsun. Güle güle, kazasız, keyifle kullanın. Çok güzel görünüyor.
Cok tesekkurler. Bir ihtimal yaz ortasi bunu iptal edip tur bisikletine gecme ihtimalim var. Olursa tecrubenize ihtiyacim olacak, basinizi eksitecegim biraz.

• Beğen
Tepkiler: five ve MakRo

five

Part time turcu
Tepki
3.960
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Cok tesekkurler. Bir ihtimal yaz ortasi bunu iptal edip tur bisikletine gecme ihtimalim var. Olursa tecrubenize ihtiyacim olacak, basinizi eksitecegim biraz.

Estafurullah. Ne zaman isterseniz bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım. Çok "tipik" bir turcu olmadığım için farklı bir referanstan da görüş almak gerekebilir. :)

• Beğen
Tepkiler: umutcelik

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.867
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kron RF100 bisikletimden çıkardığım parçaları kullanarak iş yerinden bir arkadaşa bisiklet topladım. Kadro, furç, ön aktarıcı ve bir iki ufak parça masrafı oldu.

bianchikadın43.jpg

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Kron RF100 bisikletimden çıkardığım parçaları kullanarak iş yerinden bir arkadaşa bisiklet topladım. Kadro, furç, ön aktarıcı ve bir iki ufak parça masrafı oldu.

289061 dosyayı görüntüle
O bu kadro mu?

(link)

Bianchi ve Whistle'da boyalı halini gördüm ama boyamazsak nasıl görünür diye düşünüyordum, canlı örneği oldu, sağolun.