Sedona sd-771 (VS.) Amoeba HUSSAR

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında maksim tarafından paylaşıldı.

1. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Elman'ın tartma işleminden sonra diyebilirim ki bu klansmandaki en iyi ağırlık bu bisiklet de; sd 771 yani. Ama donanım olarak Hussar hala önde.

2. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Yanlışın var Soner. SD771 ve Hussar hemen hemen eşit seviyede bisikletler. Kadro olarak da Sedona daha hafif. Ama Hussar'ın donanımı biraz daha iyi; ama sene olarak 1 sene de geride.

maksim

maksim Hiper Üye

Adı:
    maksim ünal
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    sanırm benim için herşey çok açık oldu seçimim 771 kadro ve hussar parçaları....yorumlarınız için sizler çok çok teşekür ederim beni gerçekten çok iyi aydınlattınız...

4. eniskaratut

eniskaratut Forum Demirbaşı

Seviye:
    kesinlikle sedona sd 771 diyorum . elman arkadaşımızında dediği gibi en sert sürüşlerde bile banamısın demiyo

5. Clasty

Clasty Yeni Üye

Adı:
    Taha Berk
    Bisiklet:
    Sedona
    sedona sd-771 şuanki kullandığım bisikletim tek sıkıntısı orjinal lastiği değişmediği sürece şehir içinde sıkıntı çekersiniz

6. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Konu hortlaması olmuş ama amoeba hussarda küçümsenmeyecek kadar iyi bir kadroydu. Bizzat kullandım. Şuanda artık kaçkar bisiklet ithal etmiyor. Günümüzde sadece gidon sele borusu benzeri ürünler var

7. Clasty

Clasty Yeni Üye

Adı:
    Taha Berk
    Bisiklet:
    Sedona
    şimdi bisikletimi değiştirmeyi düşünüyorum ama carraro cr012 ile triban 3 arasında kaldım bir fikriniz varmı bunlar hakkında hocam

8. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bu sedona 771 ile amoeba hussar MTB bisikleti sizin sorduklarınız yol bisikleti. Burası yeri değil. Uygun yerde fikir alırsanız bilgisi olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır. Konu anlam bütünlüğü bozulmasın bence

İlginizi Çekebilir

Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...