Sedona Gusto hakkında

Tepki
2
Selamlar,

2011 yılında aldığım 701'in çalınmasıyla epeydir arayış içersindeyim yaz da geliyor.

Sedonanın 2015 modelleri hala satışa çıkmamış sanırım ?

3 tane modeli epey hoşuma gitti

2015 model olarak; gusto, 300 ve 710

gusto çok güzel klasik 1400lira civarı bir fiyatı var, kadrosu falan çelik değildir dimi ?
pek bilgi yok hakkında

seleli olan 300 güzel duruyor, mtb olarak da 710 aklımı çeliyor

bütçe 1500lira

sanki konuyu dağıttım tavsiye istemeye geçtim :)

gusto 1400lira eder mi ?
carraro 804 elite daha mı iyidir

teşekkürler yanıtlar için şimdiden.

Scudo

Veledrom

Üye
Tepki
2
İsim
Erdinç
Sedona Gusto bi gelsede bende görebilsem, İzmir de Doruk ve Seda getiriyor hala daha gelmedi,Netten sipariş etme riskinede girmek istemiyorum,kadro boyu yüksek gelme ihtimalinden dolayı.
Donanım olarak beni ihya edeceğini düşünüyorum, kadrosunun çelik olacağını hiç sanmıyourum ama genede ağırlığına bakmak gerekir.

nakfire

Üye
Tepki
0
bende sedona gusto düşünüyorum.fikirleriniz nelerdir?kullanan var mı acaba?

Emir O.

Üye
Tepki
22
sedona gusto hakkinda fikri olan yok mu arkadaslar? kullanmamasi ya da gormemis olsaniz bile uzerindeki komponentler uzerinden bir sey yazsaniz o da yeterli olur.
bir de sizce sedona 410 mu yoksa gusto mu daha mantikli?

nakfire

Üye
Tepki
0
bende gustoyla ilgili merak içindeyim.geçen gün bayiiyi arayıp görüştüm.çok methetti.satış kaygısı tabiiki vardır ancak samimi geldi.kullanım alanımı göz önünde bulundurursak fiyatı da makul geliyor.tipi çok yakışıklı,komponentleri de o fiyata degerse ve alıp yıllarca binilebilecek bir bisikletse almayı düşünüyorum.

GETzREADY

Üye
Tepki
14
İsim
uğur
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Konu ne durumda gusto'yu aldınız mı?Kasım ayında bende bir çift gusto almayı düşünüyorum.

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
(link) burada merak eden arkadaşım kendi sitesine bir baksaydin önce keşke neyse ağırlığını bilmiyorum ama farklı bir sey değil boyası dışında diğerlerinden alanı pişman etmez

Tepki
55
İsim
Ozan Aydın
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar. Elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışayım.

Öncelikle Sedona Gusto modeli, öyle gideyim de performans yapayım türden bir bisiklet değildir. Kadıköy'den çıkarsın yola, Caddebostan sahile pikniğe gitmek için gayet uygun. Ulaşım içinse, bisikletin büyüklüğünü dert etmeyenler için tam bir görev adamıdır diyebilirim Gusto için. Üzerindeki ekipmanlar öyle şaşalı ekipmanlar değil elbette ama sonuç olarak Shimano ekipmana sahip. Bayan modellerinde önde sepet erkek modellerinde ise arkasında bagajı vardır.

Bisiklet 28 janttır.
Klasik görünümlü gidona sahiptir.

• Beğen
Tepkiler: caner1405

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
bazı resimlerinde elcikleri deri kaplı görüyorum bazılarında plastik, sitesinde deri gibi görünüyor. bende sedona 300s var işe gidip gelmek için kullanıyorum. geçen gün gustoya benziyen çok eski bir bisiklete bindim (markası okunmuyordu) inanılmaz rahat ve keyifli geldi bana duruş pozisyonu resmen vucudumu rahatlattı diyebilirim. 300s imi satılığa çıkardım ve bir sedona sever olarak gusto modeline yöneldim, diğer markalara da bakıcam tabi ki ama öncelik gusto da.

Tepki
55
İsim
Ozan Aydın
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
elcikler deridir.

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok güzel bisiklet. Rengini canlı görmelisiniz on numara. Yerim olsa alcaktım bi tane.

Dosyalar

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
@Yusuf'san resimler için teşekkür ederim çok detaylı olmuş dediğin gibi gidip gerçeğini görmenin vakti geldi.

swedish

Üye
Tepki
0
İsim
ulas
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba,
Eskice bir konuyu havalandırdığımın farkındayım. ancak yine de karar aşamasındayım.
Carraro elite Man 804 ile Sedona Gusto arasında kaldım. Elite man biraz daha donanımlı, sedona'nın ise görseline o vintage havasına vuruldum bunun dışında bir özelliği de yok gibi. Bu seviyelerde farklı bir alternatif de önerebilirsiniz. sizce hangisi iyidir?

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Dostum ben parayı cebime koydum gustoyu almaya gittim üzerine oturmamla vazgeçmem bir oldu. Sana tavsiyem her iki bisikletide denemeden almaman. şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Mustafe ve swedish

swedish

Üye
Tepki
0
İsim
ulas
Bisiklet
Sedona
Çok teşekkürler yanıtınız için, sizi vazgeçiren tam olarak neydi?

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
sedona 300 s kullanıyordum bu tarza geçmek istedim.
@caner1405
burda belirttiğim rahatlık gustoda yoktu. o eski bisikletteki hissettiğimin birazını bile hissettirmedi bana.

• Beğen
Tepkiler: swedish

Emir O.

Üye
Tepki
22
arkadaşlar ben de bu bisikleti almayı düşündüm fakat geçen sene sedona 410 aldım. eğer bisikleti görmek istiyorsanız bikeandoutdoor beşiktaş şubesinde teşhirde mevcut. görünüş olarak hala en güzel bisikletlerden biri fakat 410 seçimimden çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato