Sedona Borla ve Sedona 711 V

Tepki
4
Borla alıcaktım bu hafta ama 711 V al dedi bi arkadaşım.Ben çok anlamadığım için fikrinizi almak istedim, arada 60 dolar fark var. 711 V'nin Borla'dan farkı 60 dolara değer bi fark mı ?

Scudo

aykut ova

Üye
Tepki
2
bu hafta içi bu ikisinden birini alcam bende
bilen arkadaşlar yardımcı olsalar bize

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
arkadaşlar bütçeniz uygunsa aradaki farka değer 711 alabilirsiniz..
ama bütçe borla diyosa zorlamaya hiç gerek yok..
keşke 711 alsaydım pişman oldum demezsiniz borla da gayet güzel bir bisiklet

• Beğen
Tepkiler: Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
@başar akten

Başar kardeşimizinde dediği gibi... 711V alabilyosan al. Ancak bütçen Borla diyorsa al Borla'nı geç Borla da fena değil... :) 50$ da değer ama... :)

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Eğer bütçen 711v için zorlamaz ise, tabiki 711v alman daha iyi olur. Keza Borla'da gayet iyi bir bisiklet . :)

Tepki
4
atilla bisiklette %20 indirim olayından yararlanıp 711 D mi alsam xD git gide çıtam yükseliyo ama 550 dolar %20 indirim ile 440 dolar oluyo :D

Tepki
9
Arada 60 değil 50 dolar fark var benim bildiğim. Borla ile 711 arasında iki fark var: 711 in maşası kilitlemeli ve vites sistemi daha iyi. Hafta sonu, yaklaşık iki haftalık bir araştırmadan sonra aldım. Ben kararsız olarak gitmiştim bayiye, iki bisiklet de çok iyi görünmesine rağmen satıcı özellikle 711'i tavsiye etti. Genelde forumlarda yazan, giriş bisikleti alırken ne kadar yüksek donanım tercih edilirse parasının hakkını o kadar iyi verdiği. Örneğin 711 V ile 711 D arasında 100 dolar fark olmasına rağmen satıcıya disk fren sistemine geçmenin bana ne kadara malolacağını sorduğumda 200-220 lira gibi olur dedi. Bir de şunu belirteyim ; uzun süredir bisiklet kullanmadığım için de olabilir ama kilitlenebilir maşa çok işe yarıyor. Aynı bayırı maşayı kilitleyerek ve maşası serbest olarak iki defa çıktım ve doğru bir tercih yaptığımı anladım.