Sedona Borla 2011 -Gri 16"

Bilal Karatağ

Aktif Üye
Tepki
46
Artık benim de bir bisikletim var. :) Kaskım olmadığı için fazla süremiyorum ama şimdilik çok memnunum. Uzun zamandır bisikletçilikten uzaktım, teknoloji çok gelişmiş hakikaten. Eskiden vites kolunu başparmağımla zar zor iterdim, o da keyfi yerindeyse atar, yoksa atmazdı. :) Borla başlangıç seviyesi içinse, daha profesyonel bisikletler nasıldır kim bilir...

Bisiklet seçimimde yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

http://i52.tinypic.com/331n0w0.jpg

Scudo

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
güzel bisiklet hayırlı olsun bende bi problem olmazsa salı günü 781 kadro alıcam kendi bisikletim için bakalım nasıl olcak ilk işim fotoları burda paylaşıcam

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.080
@Bilal Karatağ

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasıp olur ınsallah, nerden ve kaca aldınız ogrenebılırmıyım?

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

Bilal Karatağ

Aktif Üye
Tepki
46
Teşekkürler.

Raif Bey, performans bisikletten (internet üzerinden) 550 tl 6 taksitle aldım. 15-20 gün önce bu fiyattan satıldığını görmüştüm ama daha sonra 600 liraya çıkmıştı fiyatı. Sadun Bey'e mail attım, eski fiyat üzerinden verdi sağolsun.

BerkBAYAR

Aktif Üye
Tepki
81
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.Bende Borla almayı düşünüyorum.Başlangıç seviyesi için çok uygun olduğu düşüncesindeyim.Ayrıca fiyatınında çok uygun olduğunu düşünüyorum.Bol bol pedallamalar dilerim, kazasız belasız sürüşler :)

Bilal Karatağ

Aktif Üye
Tepki
46
@Raif Korkmaz

24 saat bile sürmedi. Akşam 4te sipariş verdim, ertesi gün öğlen elimdeydi.. Üstelik Ankara'dan İstanbul'a geldi. Kurulumu herhangi bir sedona servisinde ücretsiz yaptırabiliyorsunuz. Ben Atilla bisiklete yaptırdım.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bir seçim olmuş.Renkleri hoşuma gitti.Güle güle kullanın.Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: Bilal Karatağ

yvzock

Üye
Tepki
1
hayırlı olsn ve kazasız sürüşler dilerim.

bende ank.performans bisikletten almayı düşünüyorum 550 lira uygun göründü.