Sedona almak isteyenler kampanya güzel :)

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Mahallemdeki sedona merida bayii(numarasını özelden verebilirim) %15 karta peşine %20 indirim yapıyor.sedona da dolar kurunu 15 mayısa kadar 2,4 tl olarak sabitlemiş.(sadece sedonada geçerli kur olayı)düşünenler irtibata geçebilir.akşam sedona 910 alıyorum fotoğrafları paylaşırım haftasonuna kadar

Scudo

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
bayi web sitesini pmden yollarmısın ?

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Banada yollarsanız sevinirim. Teşekkürler

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
site isteyenlere direk bayi ismi ve telefon numarası veriyorum.sitesine ben bile bakmadim daha varsa onuda yazarım

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
valla genelde oyle yazıyorlar diye raconu bozmayayım dedim.birde adamın cep telefonu var o sebeple ortaya yazmayayım dedim

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.276
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Burdan reklama girer diye düşünüyorsanız bence sıkıntı olmaz banada pm yollarmısınız

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mtb_rider
konuyu sana yazayım diyordum, zaten bulmuşsun. fotoselli misin olum sen, sedona yazar yazmaz damlıyorsun?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@halil ibrahim duran :) :)

İki model arasındaki renk görüşlerini sorduğum konuyu, teknik bir konuya bağlayıp üstüne araştırırsanız hepsi var diyen yönetici arkadaş, aynı konuyu görmezden geliyor sanırım :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mtb_rider

Valla renk yorumu istedin ben sadece renk yorumu yaptım, diğerleri ortalığı karıştırdı. :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@halil ibrahim duran

Yok konu açmıştım burdada. Yönetici bir arkadaş 840 tekniği ile alaklı bir konuya iliştirdi. Birde sebep olarak araştırırsanız herşey avr yazmış :) Ona atarlandım.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Bisikletçiden geldim şimdi arkadaşlar henüz katılım olmamış.

enes bisiklet mustafa bey 0539 681 40 94
telefonu bu link yok arayıp iletişime geçebilirsiniz

neyse sonuçta ben amatör bir bisiklet kullanıcısı olarak herhangi bir reklam amacı olmadıgını düşünerek telefonu paylaşıyorum.maksat almak isteyen dostların işi görülsün

halis33

Üye
Tepki
0
İsim
halis
siteyi ben de alabilir miyim

ayrıca yeni konu açamıyorum burada sorayım.Amoeba scud full deore xt donanımlı bisiklet fiyat 1300 nasıl sizce. ilk bisiklet alacağım.

Tepki
0
İsim
samed
Bende bisiklet alacaktır bugün sise danisaym dedm bianchi nin cobra modeli çift amortisör lu disk fren 750 tl dedi hemde alüminyum baya iyi geldi bana 2014 model siz ne dersiniz.

Not: çift amortisörlu olması sart yorulur falan demenin gerek yok. Ustalar bide bu fiyatlar çift amortisörlu v fren alüminyum bisiklet markaları varmidir

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@halis33
bayi adı ve numarasını üstte yazdim
hocam full deore xt seti bisiklet olmadan alsan zaten 1000 liraya yakın oluyor.bence iyi fiyat.ustalar daha iyi bilir ama almanı öneririrm

@Samed yilmaz
yani 200 gibi daha verebilirsen şu var
(link)