Sd-991 Sedona Skandium

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@eYa

alcıyı cıkarttılar ama cok ıyı durumda dııl hala agrılar war.bende yormamaya calısıyorum.sıcak su ıcerısınde hareket ettırmemı onerdı doktor bende oyle yapıyorum.umarım daa ıyı olur 1 2 hafta ıcerısınde

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@kont26

Allah acil şifalar versin. Aman dikkat et. Sabret 1 ay kadar daha zorlama.

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
bisiklet gerçekten süper hayırlı olsun yanlız ufakta olsa bu bisikletle fr yapmanı tavsiye etmem

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Hem geçmiş olsun hem de hayırlı olsun. Yeni teker seti ile de fotoğraflarsın. Benim de elciklere kanım ısınmadı, siyah yada mavi daha iyi olabilir.

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@Yetkin Şahin

tesekkur ederım yetkın abı.

@deore79

tesekkurler umarım sız daha ıyısıne sahıp olursunuz.neden fr yapmamı tawsıye etmedıgınızıde belırtırsenız sewınecegım:)

@gurol

tesekkur ederım gurol abı senınde yardımların oldu bu bısıklete sahıp olmamda.elcık sıyah ayırmıstım dukkanda kendıme ama nereye gıttını anlayamadık we bunları takmakta mecbur kaldım.bıde chrıs kıng furc aradım senınkısınden ama bulamadım nerden almıstın abı?

@necod

tesekkur ederım.umarım sızler daha ıyılerıne sahıp olursunuz:D

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Hayırlı uğurlu olsun ama ben elcikleri yakıştıramadım:) ..Onun dışında herşey süper..Sedona Fan:) :p

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@Bulunmaz

tesekkurler elcıklere gelıncede asıl aklımda olan elcıkler bunlar degıllerdı ayrıdıgım elcıklerın ortadan kaybolması nedenıyle bunları takmakta mecbur kaldımm secenekler arasındakı en ıyısı buydu.:D

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215

Sercan'ım kardeşim hayırlı uğurlu olsun,çok sıkı olmuş eskisine nazaran.Kazasız belasız binebilmen ümidi ile...Bu arada tekrar geçmiş olsun kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: kont26

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@canifirthart

tesekkur ederım canıfırthart...

@dümenci

tesekkur ederım erhan abi.sizlerden ögrendıklerımle bısıler yapmaya calısıom ıste:D

sszazu

Üye
Tepki
50
tadına bakıldı, test edildi, çok beğenildi :) kralı yakışır kral kardeşime...

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@Selim Çam

tesekkurler ben hala kararsızım bı bakıyorum xt fren wıtes kollarıyla guzel uyum saglamıs uzaktan bakıorum damalı bı garıp duruo=)

@zazu

saol erinccım umarım sızler daha ıyılerını sahıp olursunuz ama bılıyorsun kafamdakı bısıkletı hala yaratamadım herseyı tamamladıgımda guzel bı makına olcak :D

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
@kont26
Bu yazına istinaden fr yada trial yapmanı tavsiye etmem dedim sd991 bir xc kadrosu amacı dışında kullanımdan dolayı kadroda oluşabilecek kırılma çatlama vs problemlerde garanti geçersiz sayılır.

utku_X

Üye
Tepki
5
hani arkadaş aldığın crossmax sl jant setiyle cekilmiş fotolar yok ? :D
bekliyoruz yeni jantlarınla cekindiin fotoları :D
sedona skandıum, reba sl maşa, crossmax sl jant setiyle kullandığın mekanik disk frenlerinde resmini bekliyoruz :D:D

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@utku_X

utku arkadasım :D yok ıste yokk napalım mekanık dısklerım bıle yok suan :D ama 6 vıda dısk buldugum gıbı resımlerını cekıp koyacagım merak etme :D
sabır selamettır:p :p :p :p