Scott Sub10 28' 2009 amortisörlü

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
teşekkür ederim. ağırlığını ben de merak ediyorum. tartma imkanım olmadı. ama en kısa zamanda hassas bir şekilde tartıp, sizlere ağırlığını bildireyim. ii pedallamalar.

Scudo

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
arkadaşlar en sonunda ağırlığını hassas bir şekilde tarttım. 12,54 kg. suluk,pompa,sele altı çanta,kadro çanta(içleri dolu) bir şekilde 14,58 geldi.

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
Güle güle kullanın, çok güzel bisiklet.
12.5kg normal bir ağırlık, disk fren ve amortisör düşünüldüğünde gayet kabul edilebilir ağırlığa sahip.
Bu ağırlığı 10kg' ın altına düşürseniz rüya bisiklet olurmuş yalnız :D
Birde lastiklerdeki turuncu süsler pek gitmemiş.Bunları ya hiç takmayın(bence) yada beyaz olanları ile değiştirin ;)

Sele altındaki çantada çok hoşuma gitti, scott' ın orjinal çantası herhalde.
Pompa, sedona pompa mı, bu pompaları takmak için kadroya bir aparat mı takılıyor suluğun takıldığı gibi ?

• Beğen
Tepkiler: ocanakci

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
teşekkürler DustyBrain.Suntour NRX 28" 700C Lock Out siyah 144 lira erdoğanlarda, ama önerim rock-shox almanızdır.

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
(link)

teşekkür ederim kıvanç bey. bisikletin ağırlığı, orjinal maşasıyla 11kg civarıydı. dediğiniz gibi kabul edilebilir bir ağırlık olarak bana da uygun geldi. turuncu süsler hakkında söylediğinizi dikkate alacağım. sele altındaki çanta scott clickfix olarak geçiyor. (link) kesinlikle öneririm. çok pratik,şık ve sağlam. pompa ise kısa bar göstergeli pompa (link) ayrı bir parça gerekiyor takmak için. resminide koydum sizin için.

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Arka frenin konumu harika , tasarımıda gerçekten etkileyici , kazasız güzel günlerde kullanın.

• Beğen

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
Teşekür ederim Ozan.
Peki bisikletin kendisi ve ön taraftaki amortisörü sana kaça mal oldu ?
Birçok şehir bisikleti kullanıcısının ileride bu kalite ve donanımdaki bir bisiklete yükseltme yapmayı düşüneceğini tahmin ediyorum :)

• Beğen

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
@Kıvanç Pürtelaş

Rica ederim Kıvanç bey. Size şöyle söyleyeyim bisiklet 2100 tl civarıydı, indirimle 1599 tl ye geldi. fark olarak 130 tl verdim ve amörtisörlü maşa ve lastikleri değiştirdim. Kullanımda gerçekten memnunum. Kısa Süreli MTB kullanımım oldu, Biraz daha fazla hız isteyenler için uygun (asfalt) yol bisikleti diyebilirim. Umarım daha iyileri sizlerin olur.

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
Herkese teşekkürler. Daha iyisi sizlerin olsun. iii pedallamalar.

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
@Berke Nayır

teşekkürler, şu an için akhisardayım. hafta sonları manisaya-ailemin yanına geldiğim oluyor. soner beyin turlarına katılmayı düşünüyorum. görüşmek dileğiyle.

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
merhabalar
öncelikle iyi günlerde jullanmanız ve kazasız sürüşler dileğiyle, hayırlı olsun.

sub 20 pazarlık aşamasına geldim. Ama amortisörsüz düşünüyorum... ayrıca rubleyi 12-27 yol olarak değiştirttiyorum... bu barada sub 30 ların da boyası çok hoş duruyor. Ayrıca v fren ve disk fren epey kararsız kaldım.

siz ne dersiniz? selamlar.

• Beğen

tikik

Üye
Tepki
39
Bisiklet
Merida
işte ideal bisiklet :) hayıırlı uğurlu olsun ii günlerde kullanmanız dileğiyle

• Beğen

özcan topal

Daimi Üye
Tepki
135
Ozan abi çok güzel bisiklet kadro çok hoşuma gidiyor bunu söylemeden geçmeyim dedim kazasız sürüşler.....

• Beğen