Scott Scale RC - Full XX

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Öğretmenim biz meslektaşmışız:):):)Anlamadım bile:).Benim Kron bisiklete yorum yapmıştınız Beden Eğitimi Öğretmenim diye:)Ben neden böyle yazıyor diye düşünüyordum:)Video sağolsun anlamış oldum aylar sonra:):):)
Daha önceki bisikletlerde güzeldi ama bu ayrı bir güzel olmuş.Sarı siyah kadro,lastiklerin kenarındaki beyaz çizgiler,maşası,parçalarıyla farklı ve güzel olmuş.Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: Recep TOPAL

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Recep abi facede ve forumda bu aletin hakkını verdiğin gibi duyumlar alıyorum:D O makina rampalarda esmeli :D Son durumu nasıl bolca fotoğraf isteriz :D

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
hahahah :D yusuf'un dötü b..lu giantı bile geçmiş o rampaları ben bılemıyorum :D:D:D:D koptum ya :D:D:D:D

• Beğen

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Bu bisiklete yazık ama.Bir ayaklığı mutlaka olmalı.Duvara dayamaktan çizilecek yoksa...Birde barend olursa süper olacak:)

• Beğen

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Valla bir scott sever olarak hayran olduğumu belirtmek isterim.... 8.8 kg ' ye düşmüş gerçekten çok hafiflemiş bu donanıma ve performaansa sahip bisikleti kullanmak bile yeter diyorum ...

Ancak bu kadar kumar haline getirmektense kendim için ve diğer arkadaşlarım için diyorum sizi hariç tutarak bir bisiklet

Çok iiyi bir jant takımı
İyi kadro
İyi Fren
İyi Maşadan oluşmalı olmazsa olmaz bunlar olmalı gerisi işin bahenesi ve egomuz diyorum ...

Bisikletinize inşallah toz deymesin nazardan korusun ....

• Beğen