Scott Scale PREMİUM 5.997gr

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
899 grafik olarak bence daha yenilikçi ve asi duruyor ben bu yüzden 899 beğeniyorum

• Beğen
Tepkiler: Taner Rona
Scudo

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
bencede 899 çok daha güzel görünüyor...yav böyle bisikletleri görünce kendi bisikletimi sevemiyorum lanet olsun :) bunlar yüzünden durmadan biriktirip bisiklete yatırıyorum...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

osman yalçın

Daimi Üye
Tepki
130
aman tanrım:)) bu bisiklet 60 yaparsa havalanır ya:) uçulur bu aletle Tebrikler toplama mı üretimden bu kadar hafif bisikler olacağını düşünmüyorum.

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@osman yalçın

Evet özel parçalarla dünya ağırlık rekoru rakamlarına gelmek için toplanıyor hız yapmak için veya yarışmak için değil sadece hafiflik ve görsellik olarak karışımızdalar ;)

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Öyle korkulacak bir bisiklet değil bu. Hertürlü xc yarışını rahatça koşar ama bazı malzemelerin ömürleri çok kısa olacağı için maliyetli olur sadece. Mesela benim çekindiğim noktalar aynakol ve ruble. Güçlü birinin altında aynakol tek parça kalabilmeyi başarırsa ancak 5-6 yarış koşar :) Düzgün yolda sürmeyi düşünmüyorsanız baş ağrıtacak bir diğer nokta da lastikler. Bunların haricinde kadro, teker seti, maşa ve frenler canavar gibi.

• Beğen

Berk Demirli

Aktif Üye
Tepki
62
Bana göre kadro dayanıklılıgı agırlıktan önce gelir.. Sağlık sonuc olarak en önemlisi yanlısmıyım ?

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sırf fotondan yapsınlar bisikleti..kütlesi olmadığı için 0 kg olur.

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Bu bisiklet hafiflik amaçlanarak toplanmış kadrodan ziyade üzerindeki diğer ekipmanlar için kullanıcı kilo sınırı vardır.
Büyük firmalar ürünlerini piyasaya çıkartmadan önce sporcularına test ettiriyorlar
Scale 899 da gerekli testleri yapıldıktan sonra piyasaya çıkartılan bir ürün
Çağrı'nında dediği gibi sonuçta el yapımı bir ürün kırılmayacak diye bir şey yok
illaki kırılabilir ama sadece çok hafif olduğu için bir şaseye yada amortisöre kırılacağı ön yargısıyla yaklaşmamak gerekir.
Zaten Bu gibi ürünlerde kronik bir hata olduğu anda firmalar Markanın güvenilirliğini sarsmamak için geri çağırımda bulunuyorlar.
Şahsen hafif bisikletleri severim ama sadece hafiflik uğruna üretilmiş ekipmanlardanda uzak dururum .

• Beğen

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Bu arada bisikletin üzerindeki Formula R1 frenlerden kullanıyorum ve performansından gayet memnunum.

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Bu bisiklet 899'dan nasıl daha hafif anlamış değilim , ayrıca resmi sitede de bulamadım bu parçayı.

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
scale 899 un kullandığı parçalardan daha hafif parça kullanıldığı için premium daha hafif :) weightweenies.com.br adresine girebilirsin