scott scale LTD

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında t-genc tarafından paylaşıldı.

1. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    scott 2007 modellerini açıkladı.hepsi çok güzel ama scale ltd modelini cok begendim.bilgi verebilirmisiniz lütfen?:) vede salcano ng30,kron xc3000 yada scott LTD.Hangisi?:rolleyes:

sare bunu beğendi.
  2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Şimdi abicim Scott ltd serisi bisikletlerin fiyatlarını bilmem biliyomusun ama 5000€ dan başlıyo bilmiyosan söliyim... Tamamen carbon malzemeden üretilmiş kadro, sele borusu, gidon boğaz ayrıca tamamen xtr donanım, reba world cup maşa geçen seneki 2006 fiyatı 5800€ felandı galiba...Ayrıca kadrosuyla 2 senedir dünyanın en rigit(esnemez)kadrosu ünvanınada sahip top model bir bisiklet...Diğer sölediğin bisikletler onun yakınından bile geçemez...

Ama kron xc300 ile salcano arasında seçim yap dersen tabiki kron derim ben...

t-genc bunu beğendi.
  3. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    Yalnız scott ltd bisikletle karsılastıgın diger bisikletler arasında rutbe farkı var resmen.Soyledıgın salcano ve kron xc3000 baslangıc amaotor cross country bisikleti Scott scale ltd serisi tamamen profesyonel xc...

İlginizi Çekebilir

07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...